Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult nálad fogamzásgátló...

Előfordult nálad fogamzásgátló módszer (óvszer, tabletta, spirál, pesszárium) használata ellenére teherbeesés? Melyik módszer volt az?

Figyelt kérdés
Érdekelne melyik módszerben nem érdemes túlzottan bízni.
2011. aug. 14. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Meliane fogamzásgátló tabletta mellett lettem terhes. Méhen kívüli volt, elvetéltem. Pedig rendesen szedtem a gyógyszert. Az a baj, hogy nincs 100%-os fogamzásgátló módszer. Ezt a gyártók is elismerik. Most Mirena spirálom van, ha már szültél,akkor csak ajánlani tudom! Állítólag ez most a legbiztosabb!
2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

pharmatex termékeket kerüld

én nem estem mellette teherbe, de legendák vannak a pharmatexes babákról

2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl én. Pharmatex hüvelykúpot használtam, mert átmenetileg le kellett állnom a gyógyszerről (Milligest) ami tökéletes volt. Mellette megszakításos együttléteink voltak.

Aztán kezdhettem volna újra a fogamzásgátló bogyót szedni, de gondoltam még elhasználom a kúpból ami volt.

A gyógyszerezésre már nem került sor. Most 22 hetes vagyok.

2011. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én yadin fog.gátló mellett lettem terhes.egészséges gyermekem született
2011. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!