Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Oktober 13an voltunk együtt...

Oktober 13an voltunk együtt többször a párommal ugy hogy nem elvezett belém kiszált oktober 22en kellett volna megjonnie lehetek terhes?

Figyelt kérdés
betuttam azzal hogy rendszertelen amugy is a mensim es a ciklusom sem tudom es biztos kesik de meg mindig nem jott meg es szeptember 17en volt az elso menstruaciom elso napja holnap reggel tesztelek ha pozitiv az hany hetes terhessegnek felel meg ?

2020. okt. 26. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Terhesség
Teherbeesés
Baba
Fogantatás
Beágyazodás
7 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kb 16-17 éves lehetsz ha csak most jött meg de már szexelsz. Mivel csak most jött meg elég rendszertelen lehet. Nekem legelőször megjött és utána 3 hónapig nem. Az ismerősömnek meg mindig máskor jön meg úgy hogy kb 3 éve menstruál de dokik szerint semmi egészségügyi gondja nincs csak idő kell mire beáll egy időpontba.
2020. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
A terhességi teszt megmondja. Gyakorold a helyesírást, szörnyen ciki ez az okádék íráskép!
2020. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Október 13.-án voltunk együtt többször a párommal úgy, hogy nem élvezett belém, kiszállt. Október 22.-én kellett volna megjönnie. Lehetek terhes?



Betudtam annak, hogy rendszertelen amúgy is a mensim, a ciklusom hosszát sem tudom és biztos késik. De még mindig nem jött meg. Szeptember 17.-én volt az első menstruációm első napja. Holnap reggel tesztelek. Ha pozitív, akkor hány hetes terhességnek felel meg?

2020. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Mik ezek a szavazós válaszlehetőségek? :D remélem nem vagy terhes. A megszakítás még mindig nem védekezés, mielőtt elkezdesz dugni a "pároddal" (te jó ég) tájékozódhatnál.
2020. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Lehetsz.
2020. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 szerintem azt hitte hogy azok a kulcsszavak
2020. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ja az lehet, erre nem is gondoltam.

2020. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Te jóisten gyere le 🤦‍♀️🙏🤣
2020. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha október 13-án voltatok együtt, akkor nyilván akkor fogant (+max 5 nap). A terhességet az utolsó menstruációtól számolják.
2020. okt. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te jó isten.🤣🤣 Az észt már nem adják ingyen mi?
2020. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!