Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy kismama minden nap...

Ha egy kismama minden nap többször hány a 2. trimeszterben is, van, hogy mégis hízik a végére?

Figyelt kérdés
Szerintem nem ártana felszednem terhesség végére 10 kilót, hogy ha megszülök, ne fogyjak el... Konkrétan mindent kihányok. A 6. héttől kezdve a 16. hét végéig összesen 3 olyan nap volt, amikor nem hánytam. Mégsem vagyok kiszáradva elvileg.. Bár sokszor úgy érzem, hogy közel állok hozzá.... Első trimeszter elején híztam 4 kilót, aztán fogytam 4-et, de most visszajött 2 kiló. Nagyon érdekes, hogy nem hogy elmúlna, de egyre durvább ez a hányós dolog, ma sugárban hánytam 3x, azon kívül 2x csak simán, enni alig tudok. Hiába iszok csak kortyokat, egyszerre nagyon sok víz jön vissza és nem tudom hogy vissza tudom-e pótolni... És egyébként szedek rá gyógyszert... Nagyon unom már és depressziós vagyok, utálok hányni. Örülök, hogy a babának nincs baja, de közben én majd meghalok. Szétmegy a fejem. Tud valaki olyan tünetet, ami a kiszáradást jelzi és csak ha azt tapasztalom, akkor keressek fel dokit?

2020. ápr. 10. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én alacsony súllyal kezdtem a terhességet,48 kilóval de 16 kilót híztam a végére. A 34. hétig hánytam rendszeresen aztán jött 4 hét hányás nélkül ami igazi megváltás volt 😅 majd a végére visszatért... babám 40+3-ra született. Kb a 18. Héttől jöttek a kilók.

Kitartást kívánok neked!

2020. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hogy lehet ezt kibírni? :D

Én a mai napig úgy voltam ezzel, hogy túlélem még ha 40.hétig tartana is... De ma kikészültem, ennem kellene valamit, de nem tudok.

Már azon gondolkozom, hogy tuti nem lesh kistesója, mert ha ilyen állapotba kerülnék megint, el sem tudnám szegénykémet látni rendesen, mert még magamat sem tudom. Vagy lesz köztük 8-10 év különbség.. :D

2020. ápr. 10. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kibírni, de utána lesz egy gyereked. Én végig hánytam. Amikor befeküdtem a kórházba, a 29. héttől, vénásan kaptam a gyógyszereket és úgy hatott, szájon át bevéve nem ment. 58 kiloval estem teherbe és 58 kilóval mentem szülni, a császár után 47 kiló voltam, a hasam azonnal lement, a kislányom teljesen jól felépítette magát az én tartalékaimból. Megértem ha nem vállalsz tesót, nálunk sem lesz.
2020. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat hányik a kismama fogy is a sulyábol,de ha a hányás minden elmulik,baba nől akkor szülésig még fel mehet 10-12-18-20-25-28-30 kg ig
2020. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!