Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maca gyoker segített mar...

Maca gyoker segített mar valakinek ciklus problemakban?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszuak a ciklusaim, IR problema miatt. Az kezelve van,de a ciklusom meg mindig hosszu. Bevált valakinek mar?
2020. okt. 27. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt követem, kíváncsi vagyok,kinek hogy vált be, én pont tegnap kezdtem el szedni,bár a libido növelő hatása miatt (szülés óta nem az igazi).

Milyen formában fogyasztod? Nekem por van, eddig zabkásában próbáltam, kicsit fura íze van. (Bocsánat az offért)

2020. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg nem probaltam :) holnap kezdeném
2020. okt. 27. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Követem én is. Jelenleg Vénusz cseppet iszok, általában egy kúra után helyre jövök, de idővel mindig felborul a rendszer, és akkor újra szednem kell. Aviva tornát is próbáltam,nekem nem jött be.
2020. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tabletta formájában szedtem (és szedettem a férjemmel, amikor próbálkoztunk), nekem a ciklusomon semmit sem változtatott, viszont a libidónk iszonyúan megnőtt. Mondjuk nekem a ciklusom teljesen jó volt előtte is, lehet, hogy csak ezért nem változott a dolog. Mindenesetre ártani nem árt, csomó vitamin van benne, meg hát a libidónövelés az sosem baj.
2020. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na megkóstoltam.. ez borzalmas 🤦‍♀️🤣

Gozom sincs h fogom letolni minden nap :D

2020. okt. 30. 08:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tabletta, akkor orr befog, sok víz, nagyot nyel :D Ha por, akkor olvastam, hogy sütibe sütve vagy turmixba keverve is teljesen jól működik, szóval esetleg így érdemes kipróbálni.
2020. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Huhh, nekem 500g -os por van, bakker ha minden nap az ajánlott 5 g-ot eszem,akkor is 100 nap mire elfogy 🥴🥴🥴

Ma amúgy joghurtba tettem,úgy egész elviselhető.

#1- és voltam

2020. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, utána olvastam a maca gyökérnek, tök jó, már majdnem megrendeltem, mikor a végén megláttam hogy pajzsmirigy betegeknek nem ajánlott. Remélem nektek használni fog, én maradok a vénusznál.
2020. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En pajzsmirigy alulmukodeses vagyok, en szedem. Most igy par napja :D de meg nem talaltam fel azt az etelt amitol ne hánynék :D
2020. okt. 31. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is alulműködésem van, akkor jobban utána olvasok, hogy akkor most lehet vagy sem szedni. Köszi
2020. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!