Ciklus problemak?

Figyelt kérdés

Nem igazan tudom hova tartozik a kerdesem, de gondoltam itt a legtapasztaltabbak a valaszolok a problemas ciklusokkal kapcsolatban.

Pco-m IR-em es magas prolaktin szintem van.

Szombaton kene ovulalnom, de a menstruaciom meg mindig nem mult el. 1 hete tart, hogy a huvely valadekom meg mindig rozsaszines a vertol, hol jobban hol kevesbe (mar csak tisztasagi betetet hasznalok tobb mint 1 hete, tehat nem igazi verzes). Van valakinek ezzel tapasztalata? Konkretan meg nem dolgozunk a baban, de szeretnek jovore mindenkepp teherbeesni, igy meg szeretnem oldani addig a menstruacios gondjaimat.

Kulfoldon elunk es az orvosom mindig annyit mond, hogy szedjem a gyogyszereket majd jobb lesz. Se vizsgalat se vervetel. Tapasztalt vslaki hasonlot?


2014. aug. 28. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
MIlyen gyógyszereket szedsz? Diétázol, sportolsz?
2014. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
170ch-t vsinalom es heti 3szor sportolok. Metformintet szedek es egy homeopatias keszitmenyt.
2014. aug. 28. 14:48
 3/3 A kérdező kommentje:
22 kilot fogytam November ota. Meg 6-7 kilot szeretnek de azt csak hasrol szeretnem Mar, mert onnan egyszeruen nem akar lemenni a felesleg (szoptatas alatt 20 kilot hiztam es azt adtam le)
2014. aug. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!