Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan 1hete szedjuk a...

Pontosan 1hete szedjuk a parommal a mehpempot , teherbeesesi celal , masoknal is valtott ki hasonlo “ mellekhatast “?

Figyelt kérdés
Miota elkezdtuk szedni naprol napra azt vesszuk eszre hogy , olyan szinten megnovekedett a szexualis etvagyunk hogy , nem hittem el , mivel dolgozunk nem sok idonk van egymasra , de megis napi 2alkalommal is van hogy , egyutt vagyunk fel oras kulombseggel . Minden nap azota . Masnal is volt hasonlo ? Nem okoz gondot csak furdal a kivancsisag ☺️

#DPO #próbálkozás #Sexualisetvagy
2020. okt. 28. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Hát, végül is a teherbeesés a cél, ahhoz meg szex kell 🤣
2020. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt váltotta ki, hogy fájt a fejem hányingerem volt és szédűltem....nem is szedem elajándékoztam 🤣
2020. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!