Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus első napjától szedek...

A ciklus első napjától szedek naponta egy szem clostilbegyt-et. Ma van az 5. nap, utolsó szem. Eddig semmilyen mellékhatás nem jelentkezett, csak ma először alhasi görcsök. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Előtte nem volt UH, keddre van időpontom akkor néz meg.

Még ha ciszta is lett esetleg, keddig minden oké szerintetek?

Sok durva sztori van a neten, eléggé megijedtem.. :/ milyen gyorsan nő egy ciszta?



2018. okt. 26. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont most irtam ki egy kerdest, en ma az elsot vettem be. Orulj, ha nem volt mellekhatasa. Nekem az elsobol cisztam lett sajnos. Kettobol egy megrepedt, masik nem. Azt hitte a doki, reped. Most derult ki, hogy nincs tuszorepedesem, igy szurival lesz. Teljesen jo, ha kedden mesz. Majd irj!
2018. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2018. okt. 27. 10:16
 3/5 A kérdező kommentje:

Az orvos nem látott semmi rosszat, minden rendben van 2 domináns tüszővel.

Hát kíváncsi vagyok. De a lényeg, h az alhasi görcsök normálisak.

2018. okt. 30. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Szuper! 2 tuszo az joo!

En jovo het hetfon megyek.

Irj, kivancsi vagyok rad. :)

2018. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, te is :)
2018. okt. 31. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!