Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston gyógyszert szedek a...

Duphaston gyógyszert szedek a megtapadas segítese végett peteeresem látta doki és felirata hátha baba lesz belőle. Mennyi idő után segített a DUPHASTO? KI MENNYI IDŐ UTÁN ESETT TEHERBE SZEDEST KOVETOEN?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

A duphaston a progeszteron szinteden segít, és a méhnyaknyákot vastagítja. Ha jó vastagságú a méhnyaknyák akkor megtapadhat az embrió, ha vékony akkor nincs sok esély rá. A duphastont a ciklus 2. felében kell szedni, ha megjön a menszesz akkor abba kell hagyni. Így a kérdéseidre pontosan nem lehet válaszolni, hogy mennyi idő. Kb. 2 hétig szeded ha nem sikerül, ha sikerül akkor tovább kell szedni.

Mi lombikra járunk, így ez eléggé más mint a te eseted. 2. és 3. lombiknál megtapadt az embrió, de vagy ez segített vagy más. Én elég sok gyógyszert szedek a lombik miatt, nemcsak ezt.

Sok sikert!

2020. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod jól esett hogy nem alpári módon válaszoltál! Sok sikert neked is biztos össze jön! Ma járok a 14.ik nap késésnél. hétfőn mondta hogy látta a peteeresem és hogy nyugodtan neki alhatok már aznap szedni mert rosszat nem teszek vele azelőtti pénteken voltunk együtt párommal.. Most meg nem tudom mikor lenne ideális tesztelnem.
2020. okt. 31. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Pontosan ez miatt szedek én is 2 napja utrogestant.

Majd irj hogy sikerult-e vagy sem🤞.

2020. nov. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: "Ma járok a 14.ik nap késésnél" ezt a mondatod nem értem. Ha 14 napja késik akkor már tesztelni lehet nyugodtan. De ha most vagy a ciklus 14.napján, tehát kb most van ovuláció (ha jól értem az írásodból). Ovuláció környékén együtt kell lenni. Tesztelni menstruáció elmaradásánál érdemes. Ha nagyon nem bírod akkor 10-es erősségű teszttel már pár nappal előtte is lehet.
2020. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jól olvastad ma már 15 napja késik múlt hétfőn voltam dokinál akkor voltam 8 nap késésnél és mondta latot peteerest és higy szedjem ezt a gyógyszert hátha párommal utykodtunk elmúlt napokban és később történik a beagyazodas szóval szedem a gyógyszert ami vagy segít neki beagyazodni vagy segít megjonni eddig még egyikben sem történt ... :/
2020. nov. 1. 16:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Minkenkeppen megírom akármi is lesz a vége :* 🤞
2020. nov. 1. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon! Remélem sikerül:)
2020. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok neked :) neked hány napja késik?
2020. nov. 1. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi most 2 lombik közt várunk. Vizsgálatokra kell mennünk megint, valószínűleg csak márciusban vagy áprilisban tudunk újra lombikra menni:-(
2020. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne aggódj biztos összejön minden rosszat valami jó követ :)
2020. nov. 1. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!