Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fals pozitív? Lehet mégis baba ?

Fals pozitív? Lehet mégis baba ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítsetek nekem ! :)

Kereken 3 hete menstruáltam, viszont a mai napon reggel enyhe émelygésem volt, illetve iszonyatosan fáj, szúr, ég a mellem.

Délelőtt csináltam egy gólyahír tesztet a munkahelyen,minegatívnak tűnt. Kb 1 óra múlva volt időm megnézni újra és halványan ott volt a második csík. Majd gyorsan vettem egy másik fajtát ( cyclotest) amin halvány csík sincs. Lehet attól még pozitív?



2020. okt. 30. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Időn túl nem nézegetünk tesztet az már nem eredmény.
2020. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Száradási csík lehetet, időn túl sose nézünk tesztet, nem mutat valós eredményt.
2020. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Negatív a teszt, kuka, és többé nem vesszük elő, mert nem értékelhető az eredmény. Minden dobozra rá van írva. 3. héten nem is tud még pozitív lenni, ha teherbe is estél, a beágyazódás zajlik még nincs mit látni.
2020. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy valószínű reménytelen.

Csak annyi sikersztorit olvastam már.. :)

2020. okt. 30. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A csodák itt gyakorin olyan gyakoriak, hogy az már tényleg csoda.

Nemrég terhes lett itt valaki 5mm-es nyálkahártyával 24. ciklusnapon pozitív teszttel, és azt várja, hogy elhiggyük. Tanulni kell egy kis alap bioszt és nem elhinni mindent, amit olvasol, mert a fele sem igaz.

2020. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt több időn túli pozi tesztem.. szó szerint 4 napig minden fajta tesztem időn túl lett pozi... nem voltam terhes. Időn túl bármi van rajta nem szabad elhinni. Kb 5 nap múlva tesztelhetsz, addig légy türelemmel.
2020. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 3 hete volt meg, tehát még egy hét van a köv mensiig. A teszet egy óra után nem értékeljük, a másik negatív. Miért kérdés?

Az első tünet a kimaradt mensi, a második a pozitív teszt. Hányinger, émelygés utána jön a terhesség miatt.!!!

2020. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha harom hete volt menszesz, akkor 1 hete lehetsz terhes. Ilyenkor meg tunetek se szoktak lenni
2020. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!