Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két pozitív két negatív...

Két pozitív két negatív esetén mekkora esélyt láttok babára? :)

Figyelt kérdés

Pénteken lesz a nőgyászom a rendelőben és megvizsgál. Addig marad az izgalom/aggodalom egyben.

Pajzsmirigy alulműködésem van, így sajnos elég csalóka, hogy mikor miért nem jön meg aminek kellene.Bár önmagában ez még pozitív eredményt csak nem csalhat nekem :D

Endoklinológiára is benézek a biztonság kedvéért.


Az első tesztet elrontottam, de azon azonnal a negatív jött ki. A második kettő pozitív, majd az utolsó is egy negatív, úgyhogy nagyon össze zavart.

De egyéb tüneteket nem tudom, hogy ennek tudhatnék-e be.Alhas menstruáció szerű fájdalma, nem jött meg, 2 hete indokolatlan barnázásom volt egy napig, derekam fáj..

Két esélyesnek érzem nagyon, mert valami tényleg lehet tünet, valami meg teljesen másé is.Nem is tudom, hogy minek örülnék jobban jelenleg. Talán mindkét eredménynek. :D


Próbálok nem túl buzgó sem lenni, nehogy aztán csalódjak. ¬¬



2020. nov. 3. 01:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jajj de jo
2020. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Első voltam 😊
2020. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Örülök az eredménynek. 🥰

Bár még szólni csak a páromnak szóltam, ha komoly lesz akkor fogom a családnak is bejelenteni :)

2020. nov. 3. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!