Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan nem várjuk, hogy a...

Hányan nem várjuk, hogy a hónapban megjöjjön?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 15:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/254 anonim ***** válasza:
59-es , ez teljesen egyértelmű!!🙂 Gratulálok nektek!😊
2020. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/254 anonim ***** válasza:

Köszönöm, én még nagyon nem merek örülni, majd ha az orvos is megerősíti.

Hétfőn kiderül :)

2020. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/254 A kérdező kommentje:

Hajrá csajok!! Dori és 42


Én kezdek görcsölgetni jó, hogy

a 4 napom van még, de ilyenkor már látszott a 25 ös teszten most a 10 en semmi, így szerintem felejtős.

Az sem biztos, hogy ez után lesz még próba. Férjem nem igazán partner benne ésszel értem is 41 voltam nyáron ő +5, de nektek nem kell elmondani milyen mikor csak ezen kattogunk.

Azért ha csoda lesz 2 nap múlva a teszten jelzem.

2020. nov. 10. 22:56
 64/254 anonim ***** válasza:
Nekem végül megjott a 36. Napra így a tea miatt...kicsit más mint szokott, nagyon remélem utána nem barnazgatok már es visszaall a rend. 2 het múlva újra próbálkozunk és remélem már sikerrel.
2020. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/254 Editke87 válasza:
100%
Sziasztok. Nekem 2 napos kèsèsem van. Tegnap mintha meg akart volna jónni hatalmas at nyilalt a petefèszkem e, fàjdogàlt egy fèl óràt a hasam alja is aztàn elmúlt teljesen.😳 Nem tudom hogy most mi van. Pàrommal 1 ève probàlkozunk. Volt tavaly egy laparoszkópos beavatkozàsom is. Sok esèlyt babàra orvosi beavatkozàs nèlkúl nem adtak de attól fúggetlenúl nem hagytam magam nagyon depibe zsugorodni. Minden honapban újra nekiugrok kisebb nagyobb tudatossàggal. Utobb i pàr hónapban nem is gondolkodtam. Nem szàmolgattama napokat. De ezt a legutobbi viszont igen 😏 ès mondhatni a legjobb idózitès volt. Remèlem eredmènye is lessz 😊. Volt màr 1-2X 2-3 napos kimaradàsom. Borzalmasak voltak. Amikor az ember nem tudja hogy most mi van.🙄🤔 Aztàn csinàl egy tesztet ès letórik a bili fúle.😔 Na hàt Pont ezèrt nem csinàlok tesztet csak ha màr vagy 5 napja kèsik. Kitartàst mindenkinek❤️ èn lassan bele bolondulok a vàrakozàsba:))))
2020. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/254 Barbie03 ***** válasza:
Nekem kalkulátor szerint 5 nap múlva kell megjonnie, lh teszt alapján 7 nap múlva. Ovuláció óta görcsöl ok hol erősebben hol gyengébben, tegnap nagyon erős bal oldali petefészek szurkalasom volt le is kellett ülnöm annyira fájt. Második fiammal is végig szenvedtem ugyanígy az ovu és a pozi teszt közötti időszakot. Most nem reménykedem annyira, akkor biztos voltam benne hogy baba van, most nem. Pár nap és kiderul :) drukkolok mindenkinek :)
2020. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/254 Editke87 válasza:
65 os vagyok. Mi ujsàg nàlatok pocakfigyelók? 😍 Nekem reggel óta most jón meg èrzèsem van de sehol semmi. Egy pattanàs felútte a fejèt tegnap Este, Na mondom ez a jel😳 reggelire megjón. De nem így lett. Semmi màst nem èrzek. Nàlatok hogy alakulnak a dolgok?
2020. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/254 anonim ***** válasza:

Én majd csak 19-20 környékén fogok tesztelni, de lenne egy kérdésem hátha van köztetek olyan aki jártas a hőgörbékkel, nekem ez az első hogy követem:)


Szóval a kérdés, mennyire gyakori ez hogy 5 napja ugyanazt a hőt kapom ovu után? Esetleg jelenthet bármit?


[link]

2020. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/254 Barbie03 ***** válasza:
68-as ha nem várt napján is ennyit mérsz akkor ígéretes :) ovu után sokaknak beáll egy hőmérsékletre,majd nemvárt előtt 1 nappal,vagy aznap esik le. Abból már lehet következtetni hogy meg fog jönni,ellenkező esetben meg hogy lehet hogy baba van :)
2020. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/254 anonim ***** válasza:
100%

Jóreggelt!

A hőgörbés vagyok 🙈

Ma megmozdult a hőm, két tizeddel nagyobbat mertem, 36,9 lett. Olvastam trifazisos görbéről ami az esetek többségében babával végződik 🥺 kezd izgi lenni ez az időszak.


Ti hogy érzitek magatok többiek?:)

2020. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!