Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban sokat próbálk...

Ebben a hónapban sokat próbálkoztunk peteéréskor is meg elég sokszor is. Kedden kell h megjöjjön 29-én, de 2 napja folyásom van (egyik nap fehér volt a másik nap meg már sárgásabb, sőt jött vele együtt barnás is). Így is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
És mensim előtt soha nem szokott barnázni!
2010. jún. 27. 17:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Másrészt meg a vizet soha nem tudtam meginni, szószerint utáltam és most már 3-4 napja csak vizet iszom mást nem is kivánok.
2010. jún. 27. 18:00
 2/2 anonim ***** válasza:
A folyások színe/mennyiége elég sok nőnel teljesen változó, szóval lehetsz is terhes meg nem is, ez még igen kevés....a kívánósság meg nem-kívánóság meg odébb van, ilyen korán nemigen jelentkezik ez mint tünet. Elmaradáskor tesztelj, előbb nem fogsz pontos választ kapni, maximum tippeket. Szerintem benne van a pakliban, de ez nem jelent semmit..
2010. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!