Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan nem várjuk, hogy a...

Hányan nem várjuk, hogy a hónapban megjöjjön?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 15:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/254 Barbie03 ***** válasza:
Ha halvány de van két csík az negatívnak számít :) Bármennyi nap lehet 2 csíkos a hónap során,de ha halványabb mint a controll csík akkor az negatív :) a pozitív ovulációs teszt utáni első negatív les az első dpo :)
2020. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/254 A kérdező kommentje:

Köszi ez meg van, hogy mikor + csak azt nem tudtam, hogy mindig van 2 csík tehát amióta nézem csak a csúcson volt egy forma, de most majdnem egy héttel kezd eltünni 2.csík.Azért érdekel, mert kiváncsi vagyok hogy tényleg jó e jósló tesztnek ha netalán sikerült.

Mert nekem a teszt 3-4 nappal menzi előtt szokott pozitív lenni. Tudam ha netán + attól még megjöhet csak kiváncsi vagyok.

2020. nov. 5. 11:34
 33/254 Barbie03 ***** válasza:
igen attól még megjöhet,hisz menstruáció közeledtével is kicsit emelkedett az lh szint. Viszont ha létrejött a terhesség, akkor még a pozitív lh tesztnél is erősebb lesz az eredmény,konkrétan majd leugrik a tesztcsíkról :)
2020. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/254 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuláció tesztet délelőtt 10 és este 8 között ajánlatos elvégzése. Elotte 2 órával nem szabad enni és inni sem, hogy minél koncentraltabb legyen a vizelet. A reggeliből érvénytelen a teszt, kivéve ha akkor jostesztnek használod.
2020. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/254 A kérdező kommentje:

Damcs a fiamnál csak a reggeli muttata azért gondoltam hogy á az rossz volt és utána mégis csak jött a babi

Most jós ként nézem kiváncsi vagyok, hogy ha netán akkor tényleg mutatja előbb, de ahogy írtam nekem menzesz előtt a terhességi is mutatja 4 nappal előtte.

2020. nov. 5. 19:53
 36/254 A kérdező kommentje:
Damcs azt nem írtam hogy ovuláció miatt néztem reggel mert előtte bármikor csináltam sosem lett erősebb reggeli az lett a többit fent írtam😁
2020. nov. 5. 22:20
 37/254 Barbie03 ***** válasza:
Nekem meg mindig a délutániak voltak az erősebbek :) reggel szinte 1 csíkos délután 5 kor full pozitív 😂
2020. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/254 A kérdező kommentje:

Barbi most én is így jártam 2 kor teljesen + volt pénteken.

Amikor a fiamat alkottuk sosem sikerült jókor csinálni pedig mindig ugyanakkor meg ahogy kell ezért is mentem dr gondoltam lehet nincs is érés, de volt.

2020. nov. 5. 22:27
 39/254 anonim ***** válasza:
Ez elég hülye kérdés, mert én sose várom, hogy megjöjjön.
2020. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/254 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok! Én várom most, hogy megjojjon végre. Tönkretették ebben a hónapban a ciklusomat rendesen... remélem miután megjon, helyre áll a rend
2020. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!