Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan érdemes 10es érzékenysé...

Honnan érdemes 10es érzékenységű tesztet rendelni?

Figyelt kérdés
És persze melyik márka nem csap be, nem lesz száradási csíkos, meg szellemcsíkos stb. A 10db-osakra gondolok.

2020. nov. 4. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Vatera... de van akinek bejön van akinek nem. Igazából nem várt előtt minden teszt lehet szellem csíkos, meg extra halvány, meg reagens látható, főleg, mert annyira akarja az ember látni. Ha nem várt után tesztelsz, akkor mindegyik megbízható. One step 10-es teszt nekem annyira nem mutatta, hogy pff, facellen egyértelmű halvány volt (az ugye rossmannban kapható 10-es), de még az x-epil 25-ösön is derengett 4 nappal hamarabb.


Tehát, ha türelmes vagy és normálisan tesztelsz, akkro ajánlom a one stepet vateráról, ha türelmetlen vagy, akkor facelle a rossamnnból. Száradási csík az minden teszten megjelenhet, száradás után, de száradás után nem nézegetünk teszteket. Szellemcsík meg a reagens helye, ami szürke, az is minden teszten fellelhető, leginkább, ha elázott a teszt. Itt gyakorin már az összes márkásra volt panasz, de a lényeg az, hogy idő előtt mindegyik mutathat furcsaságot, illetve sokan azért szaroznak le egy tesztet, mert halvány pozi volt, majd megjön a mensijük.... nem szar a teszt, csak időben kell használni, mert mensi előtt totálisan mindegy, hogy pozitív vagy negatív a teszt. Van akinek gyorsan termelődik a hcg és szép pozit tesztel, azonban mégsem sikeres a dolog és 1-2 nap késéssel megjön a havija... nem a teszt rossz.


One step LH tesztjei szuperek, hcg tesztjei talán nem olyan érzékenyek mint amit ráírnak. Sok sikert!

2020. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)

Nemvárt előtt nem tesztelek már, megtanultam hogy nem érdemes :D

2020. nov. 4. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor bátran vegyél olyat amilyet szeretnél :) Ha esetleg fixen figyeled az ovut, akkor nem várt napja után a 25-ös tesztek is megbízhatóan mutatják legalább halványan. Nagyon sok sikert :)
2020. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a gyógyszertárból vettem Gólyahírt és tökéletesen működött. Drukkolok 😊
2020. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. nov. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!