Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján érdemes...

Nem várt napján érdemes délután 25ös érzékenységű teszttel próbálkozni?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom. 28 napos a ciklusom,a 13. vagy a 14. napon lehetett ovum. (Petefészekfájdalom miatt gondolom) általában a menzeszem reggelre meg szokott jönni. Amennyiben holnap nem lenne jele reggel csináljam meg a tesztet ébredés után vagy várjak délutánig? A melleim menzesz előtt soha nem fájtak, most viszont majd leszakadnak és aludni is kényelmetlen, ezért gondoltam, hogy terhes lehetek. Egyébként szeretnénk a babát, de nem vagyunk rajta görcsösen. Melyikből mutatná ki inkább az eredményt?
2018. nov. 4. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kivárnám a holnap reggelt. Az biztosabb mintha most próbálkoznál.

Sok sikert!! 😊😊

2018. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 3 napja késik már tettem fel ma egy

kérdést viszont esedékes nap előtt csináltam egyet ami negatív lett, így kizártam a babát ...

Azóta állandóan azt érzem megfog jönni pedig csak vizes folyásom van ami sosem volt eddig. Illetve a melleim feszülnek érzékenyek.

Nem tudom mitől lehet ez..

Próbálj meg érzékenyebb tesztet ha már kimaradt a mensid.

2018. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 válaszoltunk többen hogy most tesztelj.


Kérdező! Nem kell érzékenyebb. Reggel a 25ös tökéletes lesz. Ha negatív lenne és nem jönne meg utána 2 nappal tudsz tesztelni (akkor duplázódik a hcg).


Ha rendesen kivárod a nemvárt nap reggelét és koncertrált pisiből csinálod a tesztet (6óra ivás és pisi nélkül) helyes eredményt mutat. Max azért lehet negatív és később pozitív mert később fogant. De nagyeséllyel helyes eredményt kapsz holnap reggel.


Nőgyógyász

2018. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez a kérdésem nem kaptam oda olyan választ. Eddig abban voltam/vagyok hogy hormonális probléma miatt nem jött meg..


Kérdező! Mióta próbálkoztok a picurral? ☺️

2018. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

"Amennyiben holnap nem lenne jele reggel csináljam meg a tesztet ébredés után vagy várjak délutánig?"


Nincs értelme délutánig várni, mert reggeli koncentráltból nagyobb eséllyel kimutatja, mint délutániból.

2018. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha este iszol sokat.
2018. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil 25-ös nem mutatta első vizeletből, de a Facelle 10-es délutániból(!!) teljesen egyértelműen szemmeresztés nélkül kimutatta.
2018. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na teszteltél? Mi lett?
2018. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 25os teszt negativ lett
2018. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!