Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ovulációs tesztet...

Milyen ovulációs tesztet érdemes venni? Normál vagy magas érzékenységűt? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk a férjemmel.

Eddig még nem használtam ovulációs tesztet ezért nem tudom milyet lenne érdemes venni?

A vaterán néztem One step magas érzékenységűt, vagy pedig One step Egens normál érzékenységűt és nem tudom melyiket rendeljem meg.


2016. márc. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A normallql (20-as koruli) erdemes kezdeni. Ha nem lesz igazan pozitiv a ciklus alatt annak ellenere, hogy az ajanlasnakmmegfeleloen teszelsz, akkor lehet szukseg a 10-esre, ami erzekenyebb.

Ha viszont sokaig pozitiv, akkor is, amikor meg nem is vagy a peteeres kornyeken, akkor kevesb erzekenyt kell venni.


egyeni, hogy kinek mennyi lh termelodik, eleg nagy a szoras. De a normal, 20-25 koruli a legtobb esetben epp jo, ezert ezzel erdemes kezdeni.

2016. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meglepő mód én magas érzékenységűvel próbáltam először (10-es). Mutatta is szépen... majd rendeltem 25-ös érzékenységűt...és épp vadászni kellett rajta a második csíkot :(

bár lehet már nincs is ovum :O

2016. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolo: a 10-es erzekenyebb, kisebb koncentracioju hormon is eleg ahhoz, hogy pozitiv legyen. Minel magasabb a szam, attol kevesbe erzekenyebb.
2016. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-asnak. Hát épp ezt mondom én is. Csak gondoltam a 25-ös is mutatni fogja az ovut.... Mert általában nincs szükség érzékenyebbre

2-es voltam

2016. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még valaki olvassa. Én az egenses tesztekkel befürödtem, a 20as érzékenységű (kicsit drágább) fastest.huról rendelt teszt viszont tökéletes volt. Nekem az egens egyszer mutatta, egyszer nem. Történt egy szombaton, 20as pozi. Vasárnap 20as pozi, 25ös egens negatív. Elrohantam venni predictort 25ös érzékenységű, drága teszt, pozitív... 12 nappal később pozitív hcg..:)

12 hkm

2016. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!