Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam egy tesztet...

Tegnap csináltam egy tesztet ami kb.fél óra múlva mutatott egy halvány csíkot. Viszont ma reggel csináltam egy másik tesztet ami negativ lett, és ma már görcsölök is. Volt már más hasónló helyzetben és lettbelőle baba? A menstruációm is késik.

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Időn túl leolvasott tesztnek nincs értelme.


Negatív, meg már a mensi tüneteit produkálod.


Fogadd el!


Majd, decemberben sikerül!

2020. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen negatív, ha időn túl jelenik meg a második csík, az nem pozitív. Pár nap késés belefér.
2020. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Időn túl kb 4 féle tesztem lett pozitív nem kicsit, hanem azért szépen látszó halványkák voltak, de csak időn túl, baba nem lett belőle, tehát tényleg totál fölös nézegetni. Negatív és kész.
2020. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött ma:( azért köszönöm a válaszokat.
2020. nov. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!