Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lekéstem volna az ovulációt?

Lekéstem volna az ovulációt?

Figyelt kérdés
Régóta próbálok teherbeesni sikertelenül. Ovutesztelek, és hőmérőzök is. Most valamit nem értek. Tegnap délután erősen feszült a jobb petefészkem pár órán keresztül. Ma már semmi. Viszont az ovuteszt még csak most erősödik, ma este vagy holnap lesz szerintem pozitív. A hőm is lenn van még. Létezik, hogy a teszt, és a hő is téved? Nem örülnék neki, mert tegnap nem tudtunk együtt lenni, csak ma.Eddig ilyen erős feszülés csak akkor volt amikor már a teszt is pozitív volt.

2020. nov. 6. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, elvileg vasárnap várható az ovum, és az lh teszt erősödése is erre utal.
2020. nov. 6. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom, aki nagyon szeretne babát, az mindent elkövet. Én is csináltam ezt. Azt gondolom, hogy ha megfigyeled saját magad és akkor vagytok együtt, mikor szeretnétek, össze fog jönni, ha más gond nincs. Persze heti 1 alkalommal le is maradhattok róla, ez is igaz. De ha érzed ezeket a jeleket magadon, akkor úgyis lehet sejteni, hogy mikor aktuális a dolog.
2020. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem simán görcsöl pár nappal vagy akár 1 héttel az ovu előtt is. Higgy az ovutesztnek és a hőmérőnek, esetleg a nyákod is nézd. Görcsölés lehet érés előtt, éréskor, érés után...
2020. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura, hogy akkor nagyon feszített, úgy ahogy ovu előtt közvetlenül szokott, és azóta semmi. Nem feszít, nem fáj...
2020. nov. 7. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszelj erre rá. A várható ovu körül szeretkezzetek két naponta. Előbb-utóbb összejön.
2020. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!