Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13éve szed fogamzásgátlót...

13éve szed fogamzásgátlót szünet nélkül, ha babát szeretne mennyire lesz nehéz neki?

Figyelt kérdés
Unokazestvérem, a babaváró hitelt szeretnék felvenni. Tanácsoltam neki, hogy előtte ő is és a jövendőbelije is nézesse meg mennyire termékenyek, biztos ami biztos. Szerinte hülyeség, szerintetek?
2020. nov. 7. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem a te dolgod...
2020. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem kérdést tettem fel, amire ha válaszolni nem tudsz, további komment felesleges. Köszi, további szép estét! :)
2020. nov. 7. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Sokszor hamarabb teherbe esnek akik szedték fog. Gatlot. Mint akik soha.
2020. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem alapból hülyeség ezt felvenni gyerek nélkül. Szerintem.
2020. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Mai foggátlók állítólag növelik a termékenységet. Szerintem ha van is gond náluk, nem a bogyó az oka. Ha rendszeresen jár nőgyógyászhoz, talán nem kell külön vizsgálat.
2020. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is hülyeség. A babaváró nem olyan mint a csok, ha nem lesz mégse gyerek, nincs bünti, csak nem engedik el s tartozást.
2020. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
De van bünti...a kamatot egybe ki kell fizetni 5 év letelte után 3 hónapon belül. Szóval azért az elég bünti....Egy gyerek születése elvárás akkor lesz kamatmentes. Két gyerek születése után 30%-ot elengednek. Meglévő gyermek nem számít bele.
2020. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Ötös, ezt hol hallottad? Nagy butaság.


A dokim szerint inkább az számít, hogy hány éves kora óta szedi. Élő példa vagyunk én és legjobb barátnőm: ő 14 éves kora óta szedte, 13 évig, neki nagyobb gondjai voltak (full rendszertelen lett utána a menstruációja, alig jött össze a baba), én 19 éves koromban kezdtem, és összesen 5 évig szedtem, nekem kisebb gondjaim lettek (rendszeres ciklus mellett "csak" elment egy pár hormonértékem). Nagyon nem mindegy, hogy volt-e előtte ideje rendesen kifejlődni a hormonháztartásnak.

2020. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
17 éves koromban kezdtem el szedni a fog.gátlót. Gyermekvállalás 31 évesen jött,előtte egy fél évvel hagytam el a gyógyszert, de vártunk jó fél évet,hogy beálljon a ciklus és ürüljön a gyógyszer(addig Pharmatex ment). Kb.a második hónapban teherbe estem. Babavárót csak akkor kezdtük el felvenni,amikor már a terhességem felén túlvoltunk,úgy volt a biztos. Nem muszáj terhesség előtt felvenni.
2020. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sem jön össze a gyerek, semmivel sem rosszabb, mint egy lakáshitel. Ha amúgy is kéne felvennem hitelt, felvenném úgyis h nincs még gyerek. Egyébként meg, semmitb nem jelent, h ki hány évig szedte... Van aki abbahagyja, és rögtön terhes lesz... Sőt... Van aki egyet kihagy és terhes lesz... Amúgy neked ehhez semmi közöd... Nem értem mit kell vészmadárkodnod előre.. Ne lepődj meg, ha leépítenek egy idő után, v elküldenek a francba...
2020. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!