Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13éve szed fogamzásgátlót...

13éve szed fogamzásgátlót szünet nélkül, ha babát szeretne mennyire lesz nehéz neki?

Figyelt kérdés
Unokazestvérem, a babaváró hitelt szeretnék felvenni. Tanácsoltam neki, hogy előtte ő is és a jövendőbelije is nézesse meg mennyire termékenyek, biztos ami biztos. Szerinte hülyeség, szerintetek?
2020. nov. 7. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
10 ha 10 Milla kamatait zsebből ki tudod perkálni 5 év letelte után, akkor valóban nem nagy dráma. De azért a magyar családok többsége nem azért veszi fel, mert több milla lapul a farzsebében amúgy is. Akkor meg majd jön a cofidis vagy mi?
2020. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Van rá 5 éve, hogy félre tegye azt az 1,2 milliót, amit ki kell fizetni, ha 5 év után sem lenne gyerek... Azért gyerek nélkül 2 dolgozó embernek az nem nagy teljesítmény (havi 20.000 Ft). Meg ha egészségügyi okok miatt nem jön össze, akkor el is engedhetik a kamat visszafizetést.


A kérdező viszont jobban tenné ha nem turkálna az unokatestvére méhében és pénztárcájában....

2020. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tavasszal hagytam abba 12 év után, azóta nem volt rendes ciklusom és peteérésem, úgy összezavarta a szervezetemet a gyógyszer.
2020. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Én 8 évig szedtem szünet nélkül, ahogy leraktam, már terhes is lettem. A babavárót csak akkor kezdtük el, amikor elmúltam 12 hetes. Addig nem.
2020. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!