Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondják h bármikor...

Miért mondják h bármikor teherbe lehet esni,amikor igazából csak peteéréskor lehet?

Figyelt kérdés
Azért mert elvileg nem tudni mikor van? Es aki teszteli? Az pontosan tudja h amikor tök fehér az lh teszt akkor kizárt h sikerüljön.

2020. nov. 8. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert bármikor lehet peteérésed is.
2020. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Úgy van ahogy az első is írja. Attól még mert negatív az lh teszt lehet akár az orgazmus hatására spontán peteérésed (nem nagy rá az esély de előfordulhat). Illetve a spermiumok kb két napig életképesek a petevezetékben így akár 1-2 nap múlva is bekövetkezhet a megtermékenyülés a szex után.
2020. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen bármikor,de csak 1szer egy hónapban. Es ha pontosan tudod a teszt miatt,akkor bármikor hogy lehetne? Csak abban a néhány napban van esély a többi nap kuka.
2020. nov. 8. 15:39
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mert ha nem tesztelsz, akkor csak utólag következtethetsz az idejére. De ha tesztelsz is sem csak az ovu napján létesített aktusból lehet, hanem napokkal korábbibók, amikor még az lh hófehér volt.
2020. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Általában ezt nem azoknak írják, akik akarnak gyereket. ;)

Hanem pl: "5-én volt ovum, 10-én voltunk együtt, lehetek terhes? Késik!" - Ha késik, akkor már nem akkor volt ovuja, mint ahogy számolta....

2020. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
2020. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Van, akinek egy hónapban két petéje is megérik, illetve sokan nem óraműpontosak.
2020. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Azért, hogy a tinik ne kezdjenek el számolgatva védekezni, mert abból csak a baj van.

Az "orgazmus miatti peteérés" is vitatott dolog, de inkább nincs mint van... peteérésnek is van egy folyamata. De egyszerűbb így rövidrezárni a témát, mint a kivételekről beszélni meg belekalkulálni.

2020. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom...nekem elvileg 14.napon volt az lh tesztem pozitív, egyforma csíkos, de valószínű mégsem, mert a babám 11 nap késéssel fogant (ezt a méret is igazolja már kezdetektől fogva + több nap késésnél lett pozitív a teszt). Így azt mondta a doki, vagy 2 pete érett meg a hónapban, vagy a teszt becsapott és hiába tűnt egyformának, nem volt az. Itt is mindenki egyformának mondta :D
2020. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Én nem vagyok szakértő, de szintén hormonmentes Janka+rengeteg angol nyelvű cikk és tanácsadó olvasása után kezdem azt hinni, hogy tényleg hatásos pl. A fertility awarness és csak pár napig vagyunk termékenyek egy hónapban.
2020. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!