Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem egy férfitől...

Teherbe estem egy férfitől mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés

Teherbe estem egy férfitől akibe nagyon beleszerettem ,viszont ő sajnos ezt nem viszonozza viszont volt köztünk szexuális kapcsolat és teherbe estem (hormonmentes fogamzásgátló...) A férfinak vannak már gyerekei és ő nem hiszem, hogy örülne neki, ha lenne még egy apróság, de én ettől függetlenül biztos megtartom a kicsit akár egyedül nevelem fel vagy bármi lesz.

Kéne ezt vele közölni vagy mit kéne kezdeni? Nem tudom mi lesz a reakciója. Félek, hogy nagyon kiakad.



2020. nov. 13. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp úgy korrekt, ha közlöd vele, azzal is, hogy mik a terveid. Akár írásban, ha tartasz tőle.
2020. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, hisz gyerektartást kell fizetnie.
2020. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi az a hormonmentes fogamzásgátló?


Amúgy igen, illene szólni neki, mégiscsak az ő gyereke.

2020. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

3: óvszer, hormonmentes spirál, pesszárium, pharmatex stb

Szerintem illene közölni vele a terveiddel egyetemben.

2020. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

3#

A "fogamzásgátló" az gyakorlatilag bármilyen védekezési mód, itt kifejezetten egy hormonmentes. Csak a köztudatba elterjedt, hogy a gyógyszert nevezzük így.


Kérdező: személy szerint úgy gondolom, hogy jobb lenne személyesen megbeszéljétek a történteket. Arra nem árt kitérni, hogy gyermektartást hogy fogja fizetni. Feltételezem nem fog részt venni a gyerek életében, de ezt is négyszemközt dumáljátok meg.

Azt pedig fontold meg mindenképp, hogy egyedül képes leszel-e felnevelni a gyereket. Gondolok itt arra, hogy anyagilag vagy-e elég stabil helyzetbe, otthont tudsz-e teremteni neki (pl. sok albérletbe kizáró ok a baba), és téged tudnak-e ápolni amikor felépülsz a szülésből, vagy egyáltalán terhesen. Lesz-e bárki segítséged. Valamint valószínűleg a párválasztást is meg fogja nehezíteni majd a jövőben.

2020. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ja hogy úgy ért. Akkor meg le lehet írni mi volt az konkrétan. Nem értem, de mindegy.
2020. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod h fizessen gyerektartást akkor mindenképp. Meg úgy alapból is illene szólni neki, azért csak ő az apja.
2020. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyerektartástól függetlenül is úgy fair, ha tud róla. Végülis mégiscsak az ő gyereke is. Fontos, hogy nyugodtan közöld vele, nehogy azt érezze, hogy kész tények elé állítod vagy követelőzöl. Ha tartasz tőle, semmiképpen ne érezze úgy, hogy sarokba szorítottad, mert támadni fog (nem fizikai támadásra gondolok).


Ha viszont nem félsz tőle, csak attól, hogy mérges lesz és többé feléd sem néz, ha megtartod... Hát, nehéz kérdés. Le lehet sarkítani arra a dolgot, (és ez valószínűleg meg is fog történni) hogy kit szeretnél jobban: egy gyereket akit egyedül fogsz felnevelni, vagy egy olyan férfit, aki nem akar tőled szexen kívül semmit, és sosem lesz a párod. Ezen előre gondolkodj el, hogy ne érjen meglepetésként.

2020. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi lett végül?

2020. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!