Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem érem el az Lh-csúcsot?

Miért nem érem el az Lh-csúcsot?

Figyelt kérdés
Augusztusban volt missed abom, októberben jött meg utána először ami 21-28ig tartott, azóta lh tesztelek. Ma van a ciklusom 26. napja de sose volt pozitív, illetve közel pozitív volt, tényleg ha nagyon megfigyeltük akkor látszódott, hogy talán világosabb a tesztcsík, úgy gondoltam utána lesz pizitív, de nem akkor sokkal halványabb volt. Szóval hullámba megy az egész, mintha próbálkozna a szervezetem. Szerintetek ez mitől van? Van esélyem ovura ebben a ciklusban?
2020. nov. 15. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak érzékenyebb tesz kellene akkor egyértelmű erősödés majd halványodás látszott volna. Az lh amúgy egész ciklus során ingadozik.


Nekem amikor ilyen poziközeli volt egész ciklusban, akkor nem volt ovum, kb 38 napra jött meg. Nagyon valószínű nem lesz ovud ebben a ciklusban. Ha a köviben sem akkor érdemes dokihoz menni, de ugye missed ab után 3 ciklus az ajánlás, tehát normális, hogy most még nem állt vissza rendesen neked. Kitartás!

2020. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Missed ab után kell 3 hónap elvileg míg a hormonok teljesen visszaállnak, lehet emiatt nem működik úgy, ahogy kellene. Milyen erősségű tesztet használsz? Ha kétséges, hogy pozi vagy sem,akkor szokták ajánlani a Clearblue digitális tesztjét is, ami ha pozitív akkor egy mosoly jelenik meg.
2020. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!