Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? érdemes 6 nap...

Lehet baba? érdemes 6 nap késés esetén tesztelni?

Figyelt kérdés

6napja késik a mensim,a méhszájam nagyon hátul, alig érem el,bár nem szivesen végzek önvizsgálatot de kiváncsi voltam..még nem mertem tesztelni,mert már többször késett ciszta miatt. MEnsi napján és még pár napig barnás-rózsaszines volt a tisztaságibetétemen!Rosszul nem vagyok,csak pár estéje 37,1-ig felkuszik a lázmérőhiganyszála, néha kis fejfájás és hasszurkálás de inkább délutánonként!

köszi a segitséget!!!!!



#baba #barnázás #hőemelkedés #elmaradt menstruáció #fent van a méhszájam-alig érem el
2015. nov. 12. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze, érdemes tesztelni! Az esti hő semmit nem jelent, baba miatt kár is mérni. Nincs értelme várni azért mert félsz a csalódástól.
2015. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod... En ugy fogtam fel, h barmilyen kivancsi is vagyok, a varandossag tenyet vagy nemletet nem valtoztatja meg a teszt, ezt magyarazva magamnak vartam a 10 nap kesesig, es akkor teszteltem.

(Önvizsgalat, hömersekletmeres, ilyenek meg eszembe sem jutottak...)

28-29 napos, rendszeres a mensesem, de megis elöfordult mat megfazasnal 35 napos is, emiatt.

2015. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

reggelente én sem szoktam, de este olyan furcsa érzésem volt mintha kicsit megemelkedett volna, és igen...


Igazából azért sem teszteltem még mert minden alkalommal mikor valami bújkált bennem, késett...de akkor nem volt barnázás, sőt semmi, most pedig volt ugye mensi helyett!


köszönöm a válaszokat, holnap azért tesztelek..

2015. nov. 12. 22:43
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy sikerult a teszt? :)
2015. nov. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pozi lett? :)
2015. nov. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Olyan tesztett vettem amiben van earlier és express!

De negativ lett :/ Mensi pedig sehol, csak ez a fura érzés a méhemnél...

2015. nov. 13. 10:53
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de mintha az altesti megfazas (hugyholyag v. vezetek gyulladasa?) tünete is lehet hasszurkalas, höemelkedesnel plane, de nezz utana inkabb.

Sok sikert a babaprojekthez!


(Cickafarktü tea fogyasztasa 2-3 napig (2 hetnel tovabb nem javasolt!), esetleg malnalevel tea is segithet, ill. altalanos a kamillatea, es persze derektajon melegen öltözködni.)


2.

2015. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenképp!!!!
2015. nov. 13. 22:06
 9/18 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi,hétfőn ujra tesztelek azért,vizeletemen látok két napja valami olajos vagy filmszerű foltot, mint a teán a hártya az olajtól, olyan...szerintetek? felfázás?
2015. nov. 14. 21:56
 10/18 mandiga ***** válasza:

Ha fel lennél fázva, akkor csak éreznéd? Csíp a vizelet, fáj a veséd környékén (nem tipikus tünet), a hasad fájdogál (nem ritkán), sűrűn kell pisilned és csak kevés jön.

A vizelet állaga függ attól, hogy mit iszol és mennyit.

2015. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!