Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig szellemcs...

Facelle teszt mindig szellemcsikos?

Figyelt kérdés
9dpon vagyok ma es a reggeli tesztemen van egy halovany masodik csik de furcsalom. Szombatra nem varom.
2020. nov. 16. 06:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt szellemcsíkos. Ha volt gyerek , volt csík. Ha nem volt akkor nem. Persze ez nem zárja ki, hogy nem lehet szellemcsíkos.
2020. nov. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Probalok rola kepet feltenni.
2020. nov. 16. 07:09
 3/31 anonim ***** válasza:
9.dpo még túl korai olyankor inkább a reagens helye látszik. Nekem 11. Dpon ami szintén még brutál korai derengett, de egyértelmű volt. Ne siess :)
2020. nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig még nem sikerült a baba sajnos. Csináltam már több hónapban Facelle tesztet. Nekem egyértelmű negatív volt eddig mind. Nem tapasztaltam száradási csíkot, semmit, tiszta volt.
2020. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nekem is látszott halványan a 9.dpon. Mutass képet.
2020. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

[link]


A felso az tegnapi az also a ma reggeli. Jobban nem tudtam fotozni mert halvany valoszinu csak a reagens helye lesz.....

2020. nov. 16. 09:06
 7/31 anonim ***** válasza:
39%

Az a reagens helye amit látsz.

Itt kéne lennie a csíkoknak:

[link]

2020. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Én látom amit latsz, de iszonyat korán van még hogy bármit is lehessen erre mondani:)

De ezzel gondolom te us tisztában vagy

2020. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Huha 7es ez nagyon szep pozi teszt. masodik baba lenne es abbol indultam ki hogy vele mar menzi elott 8 nappal mutatta a teszt. Aztan megint terhes lettem de azt elveszitettuk sajnos. Vele 1 hettel menzi elott halvany pozi volt. Gondoltam most is mutatja. Varok akkor.
2020. nov. 16. 09:16
 10/31 anonim ***** válasza:
Az első terhességem a 11.dpo-n halvány pozitív volt, a második terhességnél csak egy nap késéssel lett pozi, ugyanezt a fajta tesztet használva, szóval ez is változó, nem tudni pontosan mikor ágyazódik be a baba. Míg nem jön meg van remény, lehet pár nap és egyértelmű pozitív lesz. :)
2020. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!