Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig szellemcs...

Facelle teszt mindig szellemcsikos?

Figyelt kérdés
9dpon vagyok ma es a reggeli tesztemen van egy halovany masodik csik de furcsalom. Szombatra nem varom.
2020. nov. 16. 06:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ez pozitív lesz! Nekem is mutatta ez a teszt 9 dpo-n, szinte pont ilyen halvány volt nekem is. 😊🤞
2020. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen korán sajnos totálisan mindegy, hogy mit mutat a teszt, mert mensivel vége is lehet. Nekem is ilyen volt 11. dpo-n kétszer is, az egyikből baba lett a másikból mensi. Ha ezt megérted, hogy kimaradt mensi előtt bármi lehet, akkor tesztelj tovább bátran, de reménykedni csak akkor reménykedj, ha már mensi sem jelentkezik. Drukkolok!
2020. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igen tudom, sajnos ilyen turelmetlen vagyok 😅 Meglatjuk mi lesz belole.
2020. nov. 16. 11:33
 14/31 A kérdező kommentje:
Reggel ota gorcsolgetek csinaltam egy predicatort! Halvanyan de van rajta valami! :o
2020. nov. 16. 13:42
 15/31 anonim ***** válasza:
69%

12-es vagyok továbbra is :D


Nyugodjál meg :D Mondanám, hogy mi a túrónak tesztelsz ilyen korán orrba szájba, de bizony én is tesztelgettem. Semmire se mész a talán pozi, valami van rajta csíkokkal. Egy nap késés után tesztelj, ha azon erősebb a csík, akkor lehet kezdeni örülni.


Nekem pl halványak voltak, erősödtek, de egy nappal hamarabb megjött a mensim, mivel kevéske indult (bár mindig is kevéssel indult) bennem volt a talán nem mensi, még akkor délután teszteltem predivel, az erősebb volt mint az elmúlt 5! nap tesztjei, picit még agyaltam, de este már rendes mensim volt másnap meg még jobban megvolt. Csináltam még egy tesztet biztos ami biztos az már hómező volt. Szóval na... lehet itt drukkolni, de következő 4 napban megesz majd az ideg. Hajrá, de próbáld meg elengedni kicsit:) Ezek a mai tesztek sajnos kimutatják az elinduló terhességeket is, és mint tudjuk sokkal többször esünk teherbe mint tudnánk róla.Ezért van az a sok sok látok rajta valamit teszt. Ha nem tesztelnénk idő előtt nem tapasztalnánk ilyet. Én azóta max két nappal nem várt előtt tesztelek :D Még az sem biztos, de na :D Amúgy ez az egész elkerülhető lenne, ha mindenki 25-ös tesztet használna XD Azok úgy is csak akkor lesznek pozik, ha már tuti :D

2020. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan halvány pozi tesztem, amit mensi előtt 3 nappal teszteltem majd szépen erősödni kezdett, aztán elkezdtem görcsölgetni, majd barnázgatni, a teszt pedig halványodni és egy hét késéssel megjött a menzeszem.

Kövi terhességnél nem számítottam rá, hogy teherbe estem, egyszer nem védekeztünk a férjemmel abban a hónapban ovu előtt 3-4 nappal, mensi előtti nap csináltam egy tesztet full negatív volt, így gondoltam nem lettem terhes, de csak nem jött meg, így 4 nap késésnél csináltam még egyet délutáni vizeletből és egyértelműen két csíkos lett kb. 1 percen belül.

2020. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ő velünk maradt, jelenleg a 19.hétben vagyok. :)
2020. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Predictorról képed esetleg?

Tök szurkolok általában mindenkinek, aki gyereket szeretne... Én is épp most vagyok utolsó 5 napban... És igen, türelmetlen vagyok 🙂

2020. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
2020. nov. 16. 18:52
 20/31 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel szép pozitív lesz hétvégére 😉
2020. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!