Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon furán feszül a hasam....

Nagyon furán feszül a hasam. 5-6 nap van a Cikulsomból. 2-3 nap múlva érdemes egy 10-es tesztet elvégezni?

Figyelt kérdés
Van már 2 nagy gyerekem. De ez az érzés nem igazán ismerős. Feszül alul a hasam. Nem görcs. Nem is mindjárt megjön érzés 🤔
2020. nov. 16. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Minek? Ráérsz akkor ha valóban nem jönne meg
2020. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Akár puffadás is lehet. Ha már van két gyermeked, akkor tudod, hogy kimaradt mensi után kell tesztelni. Sok sikert, bár ilyen korán semmi nem jelent semmit. Nincs olyan tünet ami csak terhességre utal. Kimaradt mensi előtt pedig teljesen mindegy, hogy pozitív vagy negatív a teszt, mert mensi megjöhet és vége is van a halvány pozi tesztnek. Tehát sok értelme nincs stresszelned magad. Türelem :) Tünetek meg jönnek mennek, mindig lesz valami. Hormonok ingadoznak bennünk állandóan, van mikor valamit érez az ember, van mikor semmit. Most épp érzed, de pl nekem az ilyen feszülő érzés egy héttel mensi előtt mindig mensi volt. Sok szerencsét.
2020. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem várt előtt 1 nappal teszteltem, mert feszült az alhasam, és ugyan úgy puffadtam, mint az első terhessegemnél. Pozitív lett. Én predictor earlyt vettem, az menszesz előtt 6 nappal kimutatja,az van ráírva.
2020. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Majd jelzek, hogy végül mi lett.
2020. nov. 16. 14:40
 5/5 A kérdező kommentje:
A feszülő érzés megmaradt. Ha jól nézem, akkor szombatra nem várom. Már azt hittem, hogy valami ciszta esetleg, de máshol tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést és nem ilyesmi tünetekről számoltak be a lányok ciszta esetén.
2020. nov. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!