Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap menszi késés után már...

4 nap menszi késés után már kimutatná egy teszt, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Nincs semmi tünetem, viszont néha úgy érzem, hogy mindjárt megjön, mert kis alhasi fájdalmam van...de ma már az se volt.
2010. aug. 10. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből tesztelj, ki kell mutatnia, lehet, hogy már napközben is kimutatná, de reggel a legnagyobb a hormon koncentrációja a vizeletben.
2010. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Naná,hogy kimutatná!Mikor tesztelsz?Megírod majd az eredményt?
2010. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Holnap csak délután tudok elmenni gyógyszertárba tesztet venni, de mivel csak a reggeli első vizeletből érdemes, ezért holnapután fogom megcsinálni... :]
2010. aug. 10. 21:53
 4/13 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én is 4 nap után csináltam tesztet,igaz késő este,mert délutános voltam.Már 2 és fél éves a kisfiam:)Szerintem neked is kimutatja,sok sikert!Várjuk az eredményt:D
2010. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mégiscsak van valami tünetféleség, mert feszül a mellem, érzékeny. Na remélem, hogy akkor a teszt majd kimutat valamit...
2010. aug. 10. 23:14
 6/13 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nekem is nagyon feszült a cicim és sokat kellett Wc-re járnom,mintha egész nap ittam volna.Én ebből gondoltam,hogy baba lesz:)Neked nem kell sokat vagy többet kijárnod?
2010. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 eszo ***** válasza:

nagyon drukkolok neked!

majd írj!

2010. aug. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem bírtam várni holnapig, így vettem egy tesztet és megcsináltam! Szerintem szellemcsíkos, de lehet, hogy már bekattantam és csak oda képzelem... :(((

Linkelek képet! Ti mit gondoltok??


[link]

2010. aug. 11. 18:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen mindenkinek, aki drukkol! :)
2010. aug. 11. 18:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozitív!De csinálj másik fajtát reggeliből!

Addig csak halkan gratulálok!Majd írj!

2010. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!