Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 évesen, első babára vágyva,...

40 évesen, első babára vágyva, nőgyógyászt keresek. Jó szakorvost szeretnék, aki idősebb nálam. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen!

merre vagy attol fugg?

bp en van, akihez en is jartam o mar profeszor dr. Barna Istvan,a magan rendeloje budan van de amugy azt hiszem a st. istvan korhazba Rendel

2008. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A XV. kerületben lakunk.

Több, mint egy éve próbálkozunk.

A tavasszal 3-szor volt halvány pozitiv tesztem, de rövidesen erős vérzéssel és görcsökkel befejeződött :(

2008. nov. 29. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnalom, ami veled tortent!

hat en a helyedbe minnel, hamarabb felkeresnek egy nogyogyaszt es elmondanam neki ezeket de mikor elveteltel nem voltal dokinal??

meg neharagudj hogy ezt mondom a korba is benne vagy mar,es meg elso babat tervezitek, lehet ez is kozbe jatszik, doki minnel hamarabb ez a doki akit leirtam neked , az nagyon nagyon jo orvos ,fizetni kell a vizsgalatokert de nagyon ott van , lelkiismeretes , segitokesz !!

2008. nov. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Koos-Hutás Piroska, őt nagyon tudom ajánlani!!!

Itt megtalálsz róla pár infót. Moszkava téren van a rendelője és a MÁV korházhoz tartozik.

[link]

2008. nov. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
SZIA!ÉN AJÁNLOM NEKED HA VAN LEHETŐSÉGETEK MENJETEK EL TAPOLCÁRA A P.R.I-BE.NAGYON SIKERES A BEAVATKOZÁSUK.INGYEN VAN MINDEN KIVIZSGÁLÁS,ÉS BEAVATKOZÁS.TELJESEN KIVIZSGÁLNAK,ÉS PONTOS EREDMÉNYT ADNAK.SOK SIKERT!!!
2008. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Minden választ hálásan köszönök.


A kérdésre válaszolva: vidéki vagyok, kettő éve jöttem csak Bp-re férjhez. Azelőtt semmi sem indokolta, hogy orvost keressek. Akihez az Sztk-ba bejelentkeztem felületesen viszonyult hozzám. Az uzsokiban egy idős orvos volt szolgálatban, amikor veszítés miatt bevittek.

Ő lelkiismeretes volt és bizalmatkeltő, de az onkologiai esetekkel foglalkozik csak.

Legutóbb meg, akihez ajánlás által jelentkeztem be, az adott délelőttön nem jött el a rendelőbe... nem akarok már hozzá menni.

2008. nov. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!