Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal első babánkat tervezz...

Párommal első babánkat tervezzük. Szeretnénk egy igazán jó és lelkiismeretes szülész-nőgyógyászt találni Budán. Kit és melyik kórházat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bababarát kórházak, pl szt. imre vagy szt. isván. ott majdnem minen doki jó. én az imrében szültem, és bálint sándor magánrendelésére jártam. legfantasztikusabb doki akivekl az életemben találkoztam ( édesanyám után). csak nagyon nehéz bekerülni hozzá. a fivérével és fiával együtt van magánrendelőjük a 11. kerületben.
2008. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szent istván kórház, több, mint tíz éve bababarát kórház, rosszat még nem hallottam róla.


nekem a választott nődokim is ott dolgozik (magánban budán rendel), dr. Lengyel Mária, ha gondolod írj privit.

(Én azért szeretem mert kedves, lelkiismeretes, naprakész, nyitott a homeopatiás dolgokra is, bármikor hívhatom, mindig van ideje rám, stb.) (ja, és nem drága, teljesen átlagos árai vannak)

2008. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
en a terhesegem, elejet szent istvan korhazba,dr.barna istvan profeszornal kezdtem, nagyon nagyon jo doki es lelkiismeretes! nala is szultem volna csak, en kulfoldre viszajottem,es itt szultem meg!
2008. okt. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2008. okt. 25. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!