Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ezek a "tünetek" megvannak,...

Ha ezek a "tünetek" megvannak, akkor esélyes, hogy van peteérésem?

Figyelt kérdés

Első babám előtt sokat figyeltem a testemet, hőmérőztem is. Most tervezzük a másodikat. A nagy 17 hónapos. 9 hónapja van rendszerese mensim, bár még szoptatok. Napi 4-5x plusz 1x éjjel. A dokim szerint arra kell számítanom, hogy nem fog hamar összejönni szoptatás mellett, mert ilyenkor a termékenység nem teljes gőzerővel, csak kb 60%-on van.

Viszont megfigyeltem szépen minden ciklusban az ovu tüneteket. Tojásfehérjés folyás és olyankor iszonyúan be is vagyok indulva a férjemre (a ciklus többi részében nincs ez a nagyon erős vágy, csak azokban a napokban, amikor elvileg az ovumnak kell lennie).

Szerintetek ezek a tünetek utalhatnak arra, hogy van rendesen vagy teljesen független?


2020. nov. 23. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezelőtt hőmérőztél, akkor tudod, hogy az "otthoni" módszerek közül az a legbiztosabb. Az összes többi csak találgatás, így persze, utalHAT, de senki sem tudja megmondani, hogy igazán van-e peteérésed. Ha szeretnéd tudni, mérj hőt, esetleg ha nem igazán tudsz a szoptatás miatt, használj ovutesztet, az sem 100%, de biztosabb, mint a nyákok meg szurkálások.
2020. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!