Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méh megnagyobbodása, puffadá...

A méh megnagyobbodása, puffadása jelezhet babát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 20:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Az nem a méhed csak a beleid ami a méhed mögött van
2020. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Ha fingasz egyet máris nem lesz puffadt
2020. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%

???

Ennyire azért nem kéne rágörcsölni a gyerekre, hogy egy szimpla puffadást is valami tüntetnek gondolsz...


Egyébként ha a méhed nőne meg annyira, hogy azt már érzed, akkor az már régen rossz lenne,és valami betegséget jelezne, nem pedig terhességet.

2020. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%
A méh nem puffad...
2020. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
A méhed jó pár hétig kb a szemérem csont mögött van...a doki is úgy tudja kitapintani 5 hetesen kb, hogy felnyúl az egyik kezével a másikkal meg majdnem benyúl a csont mögé....te biztos nem ott tapogatod... azért na...a terhesség előtehaladtával lassan bújik elő mikor már elér a hasik a teteje a méhednek, hogy úgymond megtaperold az már kb 10-12. Hét.
2020. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
58%
Mikor nekem fájt és puffad a méhen egyszerre akkor eszméletlen hormonzavarom volt barnázással. Annyira fájt, hogy nem viccelek már majdnem sírtam . Nagyon rossz volt. Most kezdek helyrejönni. Szóval a tünet nem mindig jelez jót.
2020. nov. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) Akkor valószínű a beleimet éreztem, de mindegy is 9dpo halvány pozitív a predictor :)
2020. nov. 25. 07:04
 8/42 anonim ***** válasza:
81%

Menstruáció kimaradás előtt semmit sem jelent egy halvány pozitív teszt, főleg nem egy predictor, amin a negatív esetén is gyakran megjelenik a második csík.

Simán lehet még belőle menstruáció, és ha korán tesztelsz, akkor csak saját magadnak fogsz okozni fájdalmat. Aztán ha megjön, majd jön a következő kiírt kérdésed, hogy ha teszt nemvárt előtt pozitív volt és mégis megjött, akkor lehetsz-e még terhes.

2020. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de van már egy gyerekem tudom milyen a halvány pozitív teszt ;) Eszem megáll mennyi rosszindulat van bennetek :D 5 évvel ezelőtt szültem, akkor még lehetett itt kérdezni, értelmes válaszokat írtak, drukkoltak a másiknak. De most, írigyek és rosszindulatú vagytok..

Itt a tesztem: [link]

Írok ha megszületik is, hogy megnyugodj 😘

2020. nov. 25. 08:21
 10/42 anonim ***** válasza:
23%
Negatí
2020. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!