Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méh megnagyobbodása, puffadá...

A méh megnagyobbodása, puffadása jelezhet babát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 20:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereknek ne is legyen soha gyerekük
2020. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Bármi rosszat kívánsz, vissza száll tudtad?! 😘🤔
2020. nov. 27. 15:51
 33/42 anonim ***** válasza:
75%

Jesszusom.

Utolsó reakcióm arra amit művelsz:

Nem izgat mit gondolsz rólam. Személyesen biztos nem ekkora a szád.

Nem tudom honnan van benned ez a mérhetetlen arrogancia, de szerinted szégyen akár gyárban dolgozni?! Lehet, hogy százszor értelmesebb, magasabb érzelmi intelligenciával rendelkező EMBEREK dolgoznak ott, mint amilyen Te valamilyen leszel.

Bízom benne, hogy leszállsz a magas lóról és levetkőzöd ezt a mérhetetlen fölényeskedő, rosszindulatú stílust.

No, meg abban is bízom, hogy a gyermeked közelében lesz valaki aki nem ennyire sekélyes. Lássák azt is, hogy nem mindenki olyan,mint az anyjuk

2020. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, ebből élek, a munkám is ezzel kapcsolatos 😘

Szerintem is fejezzük be, így ismeretlenül sem szeretném, hogy valami bajod legyen az idegtől.

Egy jótanács: ha már vannak gyerekeid, Velük foglalkozz ne a neten "szájkaratézz".

2020. nov. 27. 15:56
 35/42 anonim ***** válasza:
Álljunk meg egy szóra előszőr te kívántál először rosszat
2020. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Hol? Másold már be légyszíves én mivel kívántam rosszat nektek? Lehet a szövegértéssel is gond van...

A szó elszáll, az írás megmarad.

2020. nov. 27. 16:06
 37/42 anonim ***** válasza:
57%
Senki nem szájkaratézott, rajtad kívül. El kell szomorítsalak, egy percre sem húztál fel. Mindösszesen hányinger keltő a stílusod.
2020. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Mi újság van? Még mindig pozitív a teszted? Vagy megjött végül?

Csak kivancsi vagyok, hogy végül a kialakult szócsatátki nyeri meg, te vagy a többiek... Még arra is,hogy ilyen korai tesztelés során pozitív eredménya nemvárt napján is az lesz-e vagy sem...

2020. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Még mindig pozitív ❤️ ma már nem volt predictor, így digitálisat csináltam, szóval nem tudsz örömködni. Bár aki ilyen rosszindulatú meg is érdemli a sorsát. Rövid a luteálisom így már túl vagyok a nemvárt napján 😘

Már van időpontom nőgyógyászhoz is ;)

[link]

2020. nov. 29. 23:08
 40/42 anonim ***** válasza:

Istenem de buta vagy.

Semmi rosszindulat nem volt abban amit a 38as kérdezett. Miért kell ilyen stílusban reagálni...?

2020. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!