Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méh megnagyobbodása, puffadá...

A méh megnagyobbodása, puffadása jelezhet babát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 20:02
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
73%
Csak nehogy pár nap múlva sírva írd ki, hogy halvány pozi volt a tesztem de megjott a mensim. Lehetek terhes???????
2020. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Micsoda jóindulat, hasonló jókat neked :D

Nem tudtok elbizonytalanítani, sem elvenni az örömünket.

Legyen mindenkinek szép napja, bármilyen savanyú, és megkeseredett is 😘

[link]

2020. nov. 26. 06:55
 23/42 anonim ***** válasza:
73%

Neked boldog babavárást :). De a kérdésed amúgy butaság mert nem a méhed tapiztad :) de ez a végeredményen nem számít. Azért kicsit olvasgass ne legyél ennyire butus :)


Jó egészséget!

2020. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem én vagyok a buta :) Nem fogom itt arctalan senkinek, elmagyarázni mit éreztem :) Sajnálom, hogy ennyire féltékeny vagy, hogy próbálsz másokba belerúgni... Majd neked is összejön, csak változtass magadon, ne legyél ilyen savanyú 👌😘
2020. nov. 26. 07:04
 25/42 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező! Szégyelld Magad!

De komolyan. Lehet, hogy terhes vagy, de esküszöm sajnálom szegény picit. Arra fogod tanítani, hogy arctalanul, a Gyakori kérdéseken olyanokat írogasson, hogy "azért vagy meddő..."

Ne haragudj, de ilyen rosszindulatú, gonosz megnyilvánulást is rég olvastam. A férjeddel jót nevettek? Hát, ha az én feleségem lennél biztos nevetnék amikor összepakolom a cókmókod és mehetsz amerre akarsz.

Akinek itt változtatnia kell magán az Te vagy. De nem kicsit.

Ne aggódj, ilyen természetre senki sem féltékeny.


Ui.: Nem dobok puszit, ahogy Te teszed, mert nem vagyok ilyen lekezelő.

2020. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegény gyerekedet
2020. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Nyilván nem én kezdtem, de ez is Titeket minősít... Sajnálhatod, nekem legalább lesz, és neked? Ja nem... Miért is?! Mert belebolondultok a saját negativitásotokba!

Vége a gyári műszaknak, hogy ennyire ráértek? 😘 Csak sajnálni tudlak titeket, akik ennyire elkeseredettek és becsavarodottak vagytok. És igen az ilyeneken jót nevetünk még mindig! :D

2020. nov. 27. 14:33
 28/42 anonim ***** válasza:
57%

Nah jó, szánalmas vagy. 3 gyerekem van, csak, hogy tudd. Csak ezzel a szánalom dumával tudsz érvelni?! Hogy neked legalább van..?! Undorító.

Te kezdted, de tiszta ovis vagy.

Gyári műszak? Nem gyárban dolgozom, le merem fogadni, hogy több diplomám van, mint Neked, de attól még nem nézek le senkit, hogy mi a foglalkozása.

Nem tudom mi miatt vagy ilyen, de tényleg változtass!

2020. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
57%
Azt is jelezném, hogy ez nem negativitás, csupán van aki két lábbal a földön áll.
2020. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Kérlek tölts fel a "nemtudomány" diplomádról fotót is, majd összehasonlítjuk.

Messziről jött ember azt mond amit akar! Ragadjon már a koszon kívül is valami rád a gyárban :D

2020. nov. 27. 15:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!