Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetesen feltérdeltem az...

6 hetesen feltérdeltem az asztalra, hogy kinyissam az ablakot. Erős, húzódó fájdalom volt a hasamban. Lehet baja a babának? Nagyon izgulok.

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy apro pontrol beszelunk, max a mehszalagod huzodhatott, semmi baja nem lett ettol, ne aggodj!
2020. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Húzódnak a szalagok, nő a méhed 😊 ha nem erős görcs vagy vérzés akkor minden “normális” 😄
2020. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Azért ha teheted kerüld ezeket a magas dolgokat.


Egyik ismerősöm húszon valahany hetes kismamaként ablakot pucolt szeken. Majd melle lepett, s leesett. Levált a placenta a gyerek pedig meghalt.


Korai terhességkor nem beszelünk még placentarol , de vigyázunk kell magunkra mar most!

2020. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért az is más, hogy pocakkal történik baleset, vagy az első hetekben. Ennyitől nem lesz baj, de mondok jobbat, a méhtartó szalagok nyúlnak és sajnos brutál tudnak fájni alkalmanként egy tüsszentéstől, vagy nyújtózkodástól :D Nekem annó, reggel volt ilyen mikor felkeltem és hapciztam egy nagyot, aztán úgy belegörcsölt azt hittem ott maradok... sajnos ez normális XD Egy a lényeg az ilyen fajta húzódásos görcs elmúlik pár másodperc alatt. A vicc, hogy mióta megszültem is néha előfordul pl, ha sokat ülök a gép előtt és hirtelen felállok.. :D


Jó egészséget! Annak a pici pöttynek fizikálisan max egy autóbaleset tudna kárt okozni :)

2020. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) azért igyekszem vigyázni a kis pöttyre 🙈❤️

Részvétem annak a kismamának, aki elvesztette a babáját. :(

2020. nov. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!