Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet? Nagy gondot...

Ez mitől lehet? Nagy gondot jelez?

Figyelt kérdés
Az első babánál véreztem miután teherbe estem, de nem volt fájdalmas, rövidebb ideig tartott. Most tervezzünk megint. Pont jókor voltunk együtt, 11 dpo-n halvány pozitív tesztem lett. Viszont most megjött, és nagyon görcsölök, nagyon durván vérzek, és ennyire még sose fájt a menstruáció. Igazából 3 nappal később is jött meg mint kéne, most már két napja ilyen, megyek dokihoz 3 nap múlva, de ha esetleg valaki tapasztalt ilyet, leírná nekem. Mi volt a gond, mi lett a vége. A terhességi teszt továbbra is pozitív, de nem gondoltam először hogy gond, mivel az első babánál is véreztem, doki megnézte, semmi gond nem volt, de görcsölni nem görcsöltem. Egyáltalán várjam meg a kapott időpontot?

2020. okt. 19. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség, ha 2 napja erősen vérzel, már valószínűleg hiába mész orvoshoz.
2020. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kémiai volt. Berohantam ügyeletre, ahol nem láttak semmit, jó flegmán beszéltek velem és közölték, hogy korai terhességmegszakadással nem kell orvoshoz rohanni. Lelkileg elég sza*ul esett.
2020. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
én bemennék az ambulanciára, nem várnék 3 napot,lehet méhen kívüli is
2020. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet méhen kívüli is. Mondjuk nekem azt sem vették észre... jó flegmán elküldtek vizsgálat után, hogy nincs is semmi...1 hét múlva a magándokinál kiderült, hogy méhen kívüli terhesség.
2020. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kémiait meddig mutatta pozitívnak a teszt?
2020. okt. 19. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét.
2020. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire előrehaladott a terhesség... nekem 2 nap múlva már full negatív volt, de nekem a teszt is extra halvány volt előtte.
2020. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mutatta pozitívnak.. Voltál dokinál azóta?
2020. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ketten voltak. De a másikkal minden rendben eddig. Remélem így is marad.
2020. okt. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!