Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt - et írt fel az...

Clostilbegyt - et írt fel az Orvos. Nincsen tüszőrepedesem azt mondta. Kinek használt és mennyi idő múlva lett terhes? ultrahangra nem mondta hogy kell mennem. Egy havi adagot már beszedtem. 3 havit írt fel..

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen érthetetlen számomra, hogy mostanában a sokadik ilyen kérdést olvasom. Sajnos nem jó dokit fogtál ki. Ha valaki szedi a closty-t akkor azt ultrahanggal követni szokták (lehet tőle túlstimulálás is például). Nekem mindig adott tüszőrepesztő szurit is, de ezt nem mindenki kapja. Következő dobozt UH nélkül nem lehet szedni, mert ha ciszta alakulna ki akkor a closty veszélyes lehet ilyen esetben. Engem egyszer le is szidott a doki amikor ünnepnap miatt nem tudtam elmenni UH-ra, de szereztem a gyógyszertárban és elkezdtem szedni. Ha tudsz akkor válts dokit. Nekem nem segített egyébként, csak segíteni akartam, hogy tudj ezekről. Sok sikert kívánok!
2020. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Az elsőnek igaza van, UH nélkül veszélyes is lehet.

A második hónap utáni hónapot én kihagytam, és abban a hónapban jött össze a baba. De azt mondta az orvos, hogy a beszedés utáni 1-2 hónapban még lehet hatása

2020. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek az 1.vel. Uh követés, tüszőrepesztő szuri feltétlen szükséges lenne.

Nekem 4 ilyen hónapom volt mindem orvosi ellenőrzés mellett is hiperstimultált lettem a végére. Baromi kellemetlen és veszélyes dolog

2020. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Az első terhesség tervezésénél 4 hónapig szedtem uh követéssel, de nem estem teherbe. Utána szüneteltetni kellett, és mivel tényleg elnyújtott hatása van az 5. hónapban lettem terhes.

A második terhességnél 1 havi adagnál már sikerült.

2020. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Három hónapig szedtem. A negyedik hónapban fogant meg a kislányom. Ahogy elöző válaszolók is írták, tovább is hat a szervezetre, amikor már nem kell szedni.
2020. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Először normális doki kivizsgálást csinál. Egy kezeletlen pcos-es nőnek kimondottan veszélyes.
2020. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én két ciklusban szedtem.

Ez az elsö hónap nélküle. Eddig mind a három hónapban volt közti vérzèsem. A closty elött sose volt. Most hajtom az orvosokat, hogy mi lehet a baj.

Vagy cserélj orvost, vagy ennél ne hagyd, hogy ne nézze ultrahanggal!

2020. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

total kiakadok en is ezeken. Veszelyes UH nelkul szedni! Es elotte kivizsgalast kell kernie. Labor, hormonkep ciklus elso es ovu utani sorral. Hihetetlen komolyan.

Kedves kerdezo, probalj orvost valtani,mert lehet rossz vege!

Az en dokim speciel a lelkemre kototte h 12. Nap jelenjek meg.

2020. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Keresek egy másik orvost
2020. szept. 25. 04:41
 10/10 anonim válasza:

Nem volt peteérésem és a nőgyógyász felírta a Clostil-t. Beszedtem,megjött a vérzésem (3 hónap után) és azonnal teherbe is estem az első próbálkozásnál. Előtte 3 évig próbálkoztunk sikertelenül.

Nekem az orvos egy szót sem ejtett erről,hogy uh-n nézni kellene...mondta h vegyem be és minden jót kívánt.

2021. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!