Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy most kezdődött...

Normális, hogy most kezdődött a mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés

Egy év próbálkozás után ma reggel végre pozitívat teszteltem, két különböző teszttel is. Most pár órája viszont elkezdődött a mindjárt megjön érzés, és melegség érzet a méhem körül. Tegnap kellett volna megjönnie egyébként, tegnap még negatív volt a teszt. Ilyenkor még ugyanúgy megvan az esély, hogy végül megjön?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2020. nov. 26. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50-50. Valószínű hogy néhány napon belül kiderül.
2020. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal voltak mensi görcsök a pozitív teszt után, egy hét késés után megjött a menzeszem, nem maradt meg a pici.

Második alkalommal nem voltak mensi görcsök, csak nem jött meg, 4 nap késéssel csináltam egy tesztet pozitív lett. Ő velünk maradt.

De ez nem jelenti azt, hogy neked se fog megmaradni, sokaknak van mensi szerű görcse az elején, amíg nincs vérzés, vagy nagyon erős görcsök, addig nincs okod aggodalomra.

2020. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Eddig erős görcsök nincsenek, csak az a tipikus nemvárt előtti érzés, meg mintha melegítő párnát tettem volna a hasam alá, teljesen olyan érzés.

Remélem minden rendben lesz, köszönöm a válaszokat.

2020. nov. 26. 18:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél sokáig éreztem menzesz szerű görcsöket. Amíg nincs vérzés, teljesen normális.
2020. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is utolsó válaszoló, bizakodom akkor még.
2020. nov. 26. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt, mindjárt megjön érzés, alhasi melegség. Szorítok neked! 🙏
2020. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó, remélem kapaszkodik rendesen :)
2020. nov. 26. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült végül?
2020. dec. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos az 5. hét után pár nappal megszakadt a terhesség
2020. dec. 28. 00:58
 10/11 anonim ***** válasza:
O, nagyon sajnálom.
2020. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!