Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdődött a...

Nektek mikor kezdődött a “mindjárt megjön” érzés?

Figyelt kérdés
Igazából csak kíváncsi vagyok. Hétfőn teszteltem pozitívat, de már előző szombaton (tehát 20-án) megjön érzésem volt. 27-én még negatív volt a teszt, 2 napra rá már pozitív. 20-án már vajon a beágyazódást éreztem? Hogyhogy olyan sokáig nem volt pozitív a teszt?
2019. aug. 3. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem terhesen is előfordul pár havonta, hogy peteéréstől menzeszig görcsölget így.
2019. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem akkor volt a peteérésed mint ahogy gondolod. De a beágyazódás napokig eltart. Nekem az elejétől kezdve olyan érzésem volt mintha megakarna jönni 6 nap után lett a pozitív a teszt
2019. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6 nap késés után lett pozitív?
2019. aug. 3. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt. Pedig van már 2 lányom.
2019. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen 6 nap után. Előtte is teszteltem de nem mutatott semmit dobáltam ki sorba a teszteket, pedig nagyon is furcsáltam hogy görcsölök a melleim majd leszakadtak már sírni tudtam volna a fájdalomtól este,aztán csak lett egy pozitív tesztem :D
2019. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!