Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Pár napja szúrkálásokat érzek, ma reggel pedig émelygésre keltem, azért teszteltem.

[link]



2020. nov. 27. 08:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
82%
Az lehet, hogy érzékeny a szervezeted, de az émelygést akkor is, a Te esetedben is a HCG hormon váltja ki, ami ha jelen lenne, kimutatná a teszt, de ezt szerintem még halvány pozitívnak sem lehet venni. Ergo lehet érzékeny vagy, de attól még jelen van a HCg akkor is, ha már tüneteket okoz, ha még csalk alacsony számban is, a teszt már kimutatná. persdze ettől még lehet sikeres majd a hónap, kívánom teljesüljön a vágyad, de azért ne keress mindenben jeleket, nehogy csalódás legyen. Várd meg amíg kimarad, ráérsz a tesztekkel utána, émelyegni meg bármitől lehet, leggyakrabban csak egy emésztési anomália és előfordulhat random bárkivel, terhességtől függetlenül is.
2020. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Elhiszem amiket írsz, de én ismerem a testem, nem te :) plusz ahogy itt olvasom, és nézem a képeket, sokan direkt egyértelmű pozitívhoz is hozzá írjátok, hogy negatív.

Azt meg nem hiszem el hogy nem látjátok a képen, azt elhiszem ha szürkének látjátok, mert képen az is.

Megszáradva, természetes fénynél ilyen:

[link]

Itt jobban látszik, de szerintem itt se fogjátok látni, mert nem akarjátok.

2020. nov. 27. 08:58
 13/40 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem szépen látszódik és rózsaszín ráadásul. Én drukkolok neked!
2020. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
63%
Pozitiv lesz ez!
2020. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
46%
Te is menthetetlen vagy...
2020. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem v agyok rosszindulatú ember, nem élem ki semmiféle nem létező frusztrációmat vadidegeneken, bár tudom, ez itt bevett szokás. segítő szándékkal írtam azt amit, nem kioktatni akartalak, az meg tény és nem hit kérdése, akárhogy ismered a tested, hogy terhesség esetén akkor is a hcg okoz émelygést, legfeljebb előbb érzed, ami lehet, de attól még jelen kell lennie, ha már tünetet okoz, ebben gondolom egyet értesz. Szt meg értelmezni sem tudom, hogy direktben nem akarnám (akarnánk) látni, én mindig azt írom, amit tényleg látok, mert mit érne amúgy a válaszom. A kérédsben nem láttam, ebben a kommentedben lévő linken viszont látom én is, bár azt nem tudom még ebből mi lesz, nyilván te sem. nem is értem miért írnék olyat, hogy negatív, ha nem az, fétékeny sem vagyok, sosem voltam senkire, van két gyerkem és többet már nem is akarok, tényleg segítő szándékkal vagyok az oldalon, bár az igaz, hogy tesztekkel nincs nagy rutinom, mert összvissz életemben kettpőt csináltam, a két tehességemnél elmaradt menzesz után, de itt már annyit láttam, hogy meg szoktam azért nézni őket, ha valaki kéri, hátha segítek azzal, amit észlelek. nem kell mindenkiben az ellenséget keresni, bár igaz, mostanában nagyon megszaporodtak a rosszmájú, kötekedő felhasználók, nem csak itt, minden felületen.
2020. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

16-os a többit nem rád írtam nyilván, akinek nem inge ne vegye magára :) Neked csak a testem ismerését írtam :)

Köszönöm az értelmes válaszokat és a drukkokat, de a kérdést törlöm a listából, mert tényleg elszomorít ez a rosszindulat.! Mit várhat az ember ha le robban az utszélén az embertársától? Hát mint itt kiderült, semmi jót! Gusztustalan! De jól van, jót nevetek mert lehet a vakok és gyengén látók iskolája nézte a tesztem :)

15-ös, csak ilyen emberektől mentsen meg a sors mint amilyen te vagy. Pfuu a férjed, hogy visel el? Vagy lehet nincs is 🙄

2020. nov. 27. 09:12
 18/40 anonim ***** válasza:
67%
Te, ha ilyen egyértelműen terhes vagy, akkor minek írtad ki a kérdést egyáltalán? Lehet itt fröcsögni, attól még negatív a teszted.
2020. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy terhes ne bizonygasd magadnak mert nem vagy. Aztán ég jönnek a kérdések hogy megjött de attól még lehetek terhes?
2020. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem aki azt írta, hogy negatív, nem azért írta, mert nem látja a második halvány vonalat, hanem azért, mert ez a teszt gyakran produkál ilyet. Sajnos nekem is volt hasonló, beleéltem magam, aztán megjött. Bizakodásra ad okot a teszted, de én ezt egyenlőre negatívnak venném. Naponta nézném reggeli elsőből, hogy hogyan változik. És ebben tényleg semmi rosszindulat nincs.
2020. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!