Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Pár napja szúrkálásokat érzek, ma reggel pedig émelygésre keltem, azért teszteltem.

[link]



2020. nov. 27. 08:07
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Jól van, nagyon okos vagy kérdező. Ha ilyen okos vagy, és biztos voltál abban, hogy pozitív a tesztet, akkor minek írtál ki róla kérdést???
2020. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Ha vissza írok az már nem tetszik, írtam hogy nem bántásból írom. Sajnálom ha fájó dologba tapintottam, de ezért nem kell másokkal flegmának lenni, ha azt várjuk el, hogy a másik se legyen az!

Sikerülni fog neked is, drukkolok! Hidd el mi se csak pár hónapot vártunk rá. De akkor se attól leszel terhes ha szétszeded a tesztet és rá képzelsz száradási csíkokat

2020. nov. 28. 11:00
 33/40 anonim ***** válasza:
Akkor pozitiv??:)
2020. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
A második teszt, egyértelműen pozitív! 🍼
2020. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
72%
Azért szedtem szét mert ugyan úgy ott volt az a száradási csík az első perctől kezdve. És számomra egyszerűbb volt jobban megnézni ha szét szedtem. De te inkább örüljél a te saját pozitív tesztednek minthogy folyton vissza szólsz h én mit művelek a sajatommal
2020. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt! Nagyon örülök neki 😍

Azt meg el kell fogadni, hogy itt olyan emberek osztják az észt akik, szétszednek tesztet 😊 Biztos valahol benne van a tájékoztatójában csak én nem láttam? 🤔 Azt csinálsz a teszteddel amit csak akarsz, de akkor ne mutogasd itt a full negatív szétszedett teszted!

2020. nov. 29. 09:37
 37/40 anonim ***** válasza:
85%
Te sem vagy különb az olyanoknál kérdező akik osztogatják itt az észt akik szétszedik a tesztjeiket...csak te még az egyelőre negatívnak tűnő tesztedet tetted ki nem szétszedve. Csak szerencséd h nem kémiai vagy szimplán száradási csikos
2020. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Ez semmi
2020. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2020. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hat itt egyesek nem normalisak :D Kerdezo, gratula :) Lett baba vegul? Latom, novemberi a kerdes.
2020. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!