Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen kirívó eseteket tudtok...

Milyen kirívó eseteket tudtok a teherbeesésről?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra,hogy sokáig nem jött össze,majd mikor nem várták jött magától.szóval ilyen és ehhez hasonló sztorik érdekelnének...
2008. nov. 30. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

mi 2 évig próbálkoztunk...semmi eredmény. Már utáltam a végén az egészet, mert mindig jött a nemvárt és minden hónapban csalódnom kellett...szörnyű volt. Magamat okoltam...rengeteg homeopátiás cuccot, mindenféle praktikát kiprobáltam, majdnem a kapcsolatom is ráment az egészre...állandó feszültség volt közöttünk.

Megbeszéltük a párommal, hogy elmegyek kivizsgálásra, hogy biztos bennem van a hiba...elkezdtem hát orvosokat keresni, ki a legjobb, ilyesmi.

Közben költözésre került sor, ezzel párhuzamosan munkahelyet is váltottam. Abban a hónapban teherbe is estem, most vagyok 13 hetes:)A kivizsgálásra műár nem volt szükség...

Nem volt időm a sajnálkozással és a csalódottsággal foglalkozni és sikerült!

Sokszor ennyi is elég, hogy baba legyen..máskor viszont tényleg szervi bajok állhatnak a háttérben.

De egy biztos! Egy nő két dologért képes bármit megtenni hogy legyen vagy ne legyen gyereke!

Ha hasonló cipőben jársz, kitartást és türelmet kívánok, tudom, hogy nem könnyű...nagyon nem könnyű.

De az eredmény eljön...ha az van megírva.

2008. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

SZIA! Az én ismerősömék is sokat próbálkoztak, nem jött össze, kétségbeesés stb...

Úgy döntöttek majd jön, ha akar, nem görcsölnek rajta. Elkezdtek újra "élni" (utazgatás, étterem, szórakozás, sport)

A következő hónapban már nem jött meg a nőcinek a menstruációja.

Ezzel csak azt akarom mondani, bár lehet, hogy közhelyesen hangzik, hogy nem szabad rágörcsölni.

Sok sikert!!

2008. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Itt valahol már leírtam egyszer a történetemet, de szívesen megteszem még egyszer.

Ahogy összeházasodtunk, nem védekeztünk, szerettünk volna egy babát. Sajnos 2 év után sehol semmi, így orvoshoz fordultunk. A hiba rögtön ki is derült, túl magas prolaktin. Erre 2 év kezelés következett. Havonta kétszer ültem a nögyógyásznál, a 10 nap körül néztük a peteérést (ill. hogy lesz-e belölük valami), s 21 nap után vérvétel. A gyógyszerektöl sajnos állandóan rosszul voltam, s az adagokat pedig idövel még emelni is kellett. Mivel így sem lett semmi, 2 év elteltével elküldtek alhasi tükrözésre. Itt megállapították, hogy endometriózisom van. Erre következett egy fél év kezelés, majd újra alhasi tükrözés. Ekkor viszont már lassan elegünk lett mindenböl. A férjemmel megbeszéltük, hogy abbahagyjuk. Sajnos nem mindenkinek adatik meg a baba, s valószínü mi is ehhez a csoporthoz tartozunk. Közben persze, mivel külföldön élek, szépen elkezdtem itt is építgetni a karrieremet, új hobbit kerestem (a nyelvek mindig is érdekeltek), s sokat utaztunk stb. S mikor már senki nem számított rá (9 és fél évvel a házasságkötésünk után) megtörtént a csoda!!!!

Az 1. számú csoda már 3 éves, és a 2. is útban van!

2008. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!