Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan terelhetném el a...

Hogyan terelhetném el a gondolataimat a teherbeesésről?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, ha "feladja", másra koncentrál, összejön.


Nekem a doki hasi ultrahangon, a 12. napon nem látott tüszőt a méhstimuláció ellenére (3.clostis hónap)....nem tudok semmire sem figyelni..itt ülök a gép előtt, a bőgés határán....:( lehet egy másik dokit kellene keresni. A magánorvosom nem akarja az ultrahangos követést, egy kolléganőm intézte el egy rendelőintézetben a vizsgálatot....:( nem hiszem el...újabb kidobott hónap. Utálom, hogy már csak erről szól az életem, de nem tudok másra gondolni. :(


2009. dec. 3. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Clostylbegit a petefészek müködést stimulálja,nekem a 20 nap körül volt az ovulációm,ezért nem volt semmi félidőben!Én az 5.Closti után lettem babás,addig görcs,akkor pedig úgy voltam,ez a hónap eltelik,és injekció...aztán mégse...

Figyelemelterelés:Próbálj az ünnepre ,ünnepvárásra hangolódni,nézelődj,törd a fejed dekoráción,menün,ünnepi ruhádon,hagyd hogy elragadjona hangulat.Ha kizökkensz igyál egy forró csokit,kényeztesd magad,a párod!Jó ünnepi készülődést!

2009. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem két hete volt a 2. inszemem. 5 tüszőm érett meg a stimulálásra (és nincs peteérés gondom, csak a nagyobb esély érdekében stimuláltak). Az elsőnél 3 tüszőm volt és mégse lett baba belőle. Így most én inkább úgy gondoltam a 2. inszem után, hogy nem érdekel az egész, bár nyilván nem lehet teljesen kitörölni a fejedből ezt a gondolatot! Nekem is mindenki azt mondja ne gondoljak rá, és összejön. Csak nem tudom hogy kell! Inkább belevetettem magam a munkába és egész jól elterelte a gondolataimat! És én keresnék másik orvost! És ne aggódj, jön a baba, amikor akar! :D

2009. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pont most okított ki egy idős kolléganőm, hogy mit parázok, még fiatal vagyok (26), várjak még, hogy megérjek....???...hiába mondtam, hogy én nem fogok megváltozni, max belekeseredni. Nem akarok én görcsölni, de sajnos én sem tudom, hogy kell elengedni magam, soha nem is tudtam.... dokim nem veszi fel. Következő hónapban stratégiát váltunk a dokival, gondolom lesz egy kis átjárhatóság vizsgálat...szupi
2009. dec. 3. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajna én nem tudok neked tanácsot adni, csak átérezni amiket írtál. Én tegnap bőgtem egész nap,és fogalmam sincs, hogy hogyan tudnám elterelni a gondolataimat, mikor már semmi másra nem vágyom, csak egy babára. Még "csak" 11 hónapja próbálkozunk, de már nagyon elegem van mindenből, úgy érzem, nekünk sosem lesz kisbabánk. Ti mióta próbálkoztok? Pároddal rendben van minden? Hődet méred? Az is sokat elárul.
2009. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


itt tartok most. Már kb 2 éve nem védekezünk. Februárban sikerült, sajnos 9 hét múlva el is halt a terhesség, azóta semmi.... Már utálom a sok gyógyszert: clostylbegit, bromocryptin, terhesvitamin és társai. Végül még az oltást is beadattam. DE hogy még csak tüszőm sincs...az is zavar, hogy dokim nem akarja az uh-s figyelést...bár lehet az is őrületbe kergetne...Bár, ami a legrosszabb, a környezet reakciója: gondolj másra, ne görcsölj, most nem akar jönni a baba..már bocs, de menjenek a francba

2009. dec. 3. 14:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem értik meg, hogy az első 1-2 hónapban még mindenki boldogan áll a dologhoz, és nem számolgat meg GÖRCSÖL rajta, és mégsem sikerül, és csak utána kezd az ember elkeseredni miatta. Szerintem próbálj meg keresni egy másik dokit, aki jobban odafigyel, és megnézi rendesen, hogy van-e pé-d, mert addig amíg nem vagytok biztosak benne, nincs is továbblépés. De amúgy a hőd úgyis mutatni fogja, ha lesz esetleg később. Szorítok neked, hogy legyen, és mihamarabb babád legyen, tudom milyen érzés csak vágyakozni. Én januárban kezdem a kivizsgálásokat, még csak ultrahangon voltam eddig, hogy van-e pé-m. (van szerencsére)
2009. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, ami az én tapasztalatom.

Nem tudsz nem görcsölni!!!

Nem tudod elterelni a figyelmed!!!


Tudod mikor fogod majd tudni? Amikor valami OLYAN MÁS dolog jön közbe vagy vagy amikor már tele lesz a hócipőd mindennel.

De ez tudatosan nem megy.

Szerintem.


Én pont így voltam. Kétségbeesve, reményvesztetten!

A nov volt az első hónap, hogy azt mondtam, menjen a francba a terhesnek lenni akarás! Elegem van, meg különben is. Besokalltam. Még az ovum napjain sem voltam otthon direkt! Erre képzeld, megvárt a drága! :)

Sokkal később volt ovum,mint bármikor,de erre utólag jöttem csak rá.

Háááááááát szerintem most sikerült.

Soha ilyen magas a hőm rögtön az 1. dpo óta nem volt!

Őrület,de ez nem megy másképp...

2009. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
remélem sikerült!!!
2009. dec. 3. 15:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most azt csinálom, hogy nem mérem a hőmet, nem ovutesztelek, a férjemmel eldugattam a hőmérőt és a teszteket :), nehogy kísértésbe jöjjek. Amúgy tudom, hogy tegnap volt pé, tegnapelőtt együtt voltunk, talán ma is, aztán várok, hogy mi lett. Úgy döntöttem csak akkor tesztelek, ha már eleget késett, szenteste napján. Szép karácsonyi ajándék lenne egy pozi teszt! Ha megjön akkor megjön, nem tudok mit tenni. Már attól is jobb, hogy nem minden reggel a hőméréssel kezdem. Sokszor már aludni sem tudtam, annyira vártam a reggelt, hogy fenn van-e a hőm és mennyi. Mensi előtt pedig rendesen drukkoltam a hőmérőnek, hogy menjen feljebb, meg a cicimnek, hogy fájjon jobban! Most sokkal nyugodtabb vagyok, lehet használ, lehet nem, de a közérzetem sokkal jobb!
2009. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ezt átérzem:)


most a 8mm-es tüszőmnek drukkolok,hogy legyen nagyobb :))

2009. dec. 5. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!