Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlana valaki egy jó nőgyógy...

Ajánlana valaki egy jó nőgyógyászt Budapesten vagy Székesfehérváron, aki nagyon alapos, és a problémás eseteket is nagyon tudja kezelni?

Figyelt kérdés
Eddig két terhességem volt, és mindkettővel voltak problémák. Az első a 37. héten született fertőzéssel, kórházban voltunk 11 napot. A terhesség alatt végig nagyon sok méhkeményedésem volt. A második kisfiamnál elölfekvő lepény volt, a terhességem kb. harmadát kórházban, a másik harmadát otthon fekvéssel töltöttem állandó vérezgetés miatt. Itt is rengeteg keményedésem volt, sokszor fel sem tudtam kelni az ágyból. 34. héten császármetszés, két és fél hét kórház, a kisfiam fertőzést kapott, sárgaság és még sorolhatnám. Szeretnénk még egy babát, de már előtte szeretnék elmenni egy olyan orvoshoz, akinek a kérdésekhez is van türelme, és aki nagyon alapos, és ért a problémás esetkhez is.
2010. febr. 28. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr Csetényi Zsoltot szívesen ajánlom, én is hozzá jártam. Székesfehérvári orvos, szakterülete az uh, higgadt és türelmes, mosolygós doki. Nagyon alapos volt, olyan vizsgálatokat is elvégzett/végeztetett, ami nem protokollszerű, így ki is derült időben egy kezelni való bajom, ami a babára is ártalmas lett volna.

Tudnék mondani nagy szaktekintély főorvost is, de a tapasztalat az, hogy ő nem ismerte meg a barátnőmet a szülés másnapján, pedig 9 hónapig hozzá járt és ő vezette le a szülést is.

2010. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Budapest, SOTE I. Belics Zorán. A legnormálisabb orvos, akivel valaha találkoztam!!!!Kedves, türelmes, figyelmes, mindig van rád ideje. Volt, hogy vasárnap kerestem meg!!!
2010. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is az I.sz. Szüleszeti klínikán ajánlanám dr.Sziller Istvánt. Ő éppen a fertőzésekre van specializálódva. Nagyon rendes, profi.
2010. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!