Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív Facelle teszt?

Halvány pozitív Facelle teszt?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 29. 10:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hányadik DPO-n vagy? Szerintem kivehető hakvany pozitov a tesztet! Szurkolok 😊
2020. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
8.napnál tartok. A múlt havi mensim 30 napra jött meg. Most vagyok a 23.napnál. Hétvégén csinálok egy másik tesztet,feltöltöm azt is ide. :)
2020. dec. 1. 11:29
 23/36 anonim ***** válasza:
Ha még csak 8 napja volt ovud, akkor a tesztet 6 nappal ovu után csináltad? Egyértelmű negatív, hiszen nem is lehetne pozi.... A teszteden is látszik, hogy nincs csík, csak valami halvány szürke valami. Ami mellesleg ezen a teszten mindig látszik. Légy türelmes és sok sikert a babához, 3 nap múlva már tesztelhetsz egyet. Ez viszont úgy negatív, ahogy van.
2020. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Pontos dpo-t nem tudok,mivel gyógyszer mellett 25 napra jött meg a menstruációm (könnyű volt kiszámolni az ovuláció utáni napokat),az abbahagyás után 30 napra. Úgyhogy így nem tudok pontos adatot adni. Annyi változás volt,hogy érzékenyek voltak a mellbimbóim,a melleim dupla akkorák lettek,de most a fáradtságon és has szúrkáláson kívül nincs más tünetem. Arra is gondoltam,hogy lehet nem ürült még ki a szervezetemből az a nagyon minimális hcg hormon,bár a 2,5 egységet nem gondolnám soknak ahhoz,hogy ne tudna felszívódni egy héten belül.
2020. dec. 1. 15:55
 25/36 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves kérdező! Nem szeretnék ünneprontó lenni, de még ne éld bele magad. Nekem ilyen tesztjeim voltak. Sorrendben szerda, csütörtök , péntek és megjött időre. Nagyon érzékeny sztem ez a teszt. Remélem nem jársz úgy mint én és szívből a legjobbakat kívánom. Próbálj ki más tesztet is.

2020. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
25! Ebből tényleg nem lett Baba?
2020. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezekből sem lett baba.

25ös xepil, meg valamilyen dm-es.

3x is teszteltem ilyeneket, mindig megjött utána.

7es voltam.

2020. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
25ös vagyok. Sajnos nem😔. Időre megjött.
2020. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?
2020. dec. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Kedves 29-es!

Azóta nem teszteltem. Holnap gondoltam venni 2 db tesztet délutáni és reggeli teszteléshez. A 26.napon vagyok. Múlt hónapban 30 napra jött meg pozitív tesztekkel. Holnap majd írok,hogy mit mutatott a teszt. :)

2020. dec. 4. 08:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!