Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív menstruáció...

Halvány pozitív menstruáció után egy héttel lehetséges?

Figyelt kérdés

Két hónapja nem szedem a fogamzásgátló tablettát. Múlt hónapban pozitív terhességi tesztjeim voltak,nem is egy. Pár nappal később azonban megjött. Orvosnál is voltam,aki azt mondta,hogy ilyen vékony (4,5mm) nyálkahártya mellett nem hiszi a terhességet. Béta hcG vértesztre is elküldött,nagyon pici,2,3 körüli értéket mutatott.

Ma kíváncsiságból csináltam egy tesztet,nagyon halvány pozitív. Persze,csak a kíváncsiság hajtott. Most viszont nem értem. Eléggé megviselt minket a múlt hónap,ezért is fogadtam meg,hogy több tesztet nem veszek a mai kivételével.

Facelle-t vettem.

Egy héttel a menstruáció után mutathat nagyon halvány pozitívat a teszt?



2020. nov. 15. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Reagal az ovuláciora is halványan. Én is igy jartam.
2020. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A facelle nagyon érzékeny teszt, lh csúcsra a kevésbé érzékeny hcg teszt is reagálhat. Ciklus közepén meg semmi értelme tesztelni. Pont ezért, mert az őrületbe fog kergetni. Nyilván türelmetlen vagy ezért írom neked most azt, hogy, ha nem akarod megvárni azt, hogy késsen a mensid, akkor két nappal előtte nem nagy marhaság egy facelle teszt. Viszont azt tudnod kell, hogy amíg nem késik a mensi teljesen mindegy, hogy mit mutat a teszt, mert a negatív még lehet pozitív és a pozitív ellenére megjöhet a havi és vége is lett a terhességnek. Csak ezért jobb akkor tesztelni, ha késik. Ciklus közepén viszont a tesztednek semmi értelme nem volt. Próbálj meg kicsit lenyugodni, tervezgesd a karácsonyt vagy foglald le magad valamivel amit szeretsz és csak mensi végén próbálj meg elkezdeni kattogni, hogy hátha sikerült. Jönni fog az a pici életke, amikor szeretne. Nekünk ez 7 év volt XD ha ennyire stresszeltem volna mint te, már lehet felkötöttem volna magam. Szóval, nyugalom, türelem, ha picit segíteni akarsz a dolgon használj lh tesztet, könnyebben fogod tudni, mikor jön a mensi így azt is tudni fogod mikor van a legnagyobb esély. És ciklus végén szabad tesztelni max két nappal nem várt előtt. Sok sikert!
2020. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!