Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam. Megnéznétek...

Mára nem vártam. Megnéznétek a görbémet? Szerintetek holnap tesztelhetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 2. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, tesztelhetsz.

Az ovud korábban volt, mint ahová a gép húzta...

2011. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Jajj de szép görbe sztem tuti baba :)!Sztem holnap kimutatja!Mindenképp írd majd meg mizu?? +++
2011. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
majd írd meg a teszt eredményét! ++++++ :)
2011. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tényleg szép görbe!

Remélem pozi lesz a teszt!! :D

2011. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg szuper görbe, 99% hogy babás görbe. drukk+++
2011. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is korábban, 18-án volt ovud. Gyanús, csinálj egy tesztet, és kiderül!
2011. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Annyira kedvesek vagytok Kérdezővel, de azt muszáj megjegyeznem, hogy ebből a görbéből (és más görbéből sem, ami nincs túl legalább 18 nappal az ovuláción!) nem lehet megmondani, hogy babás vagy sem! Nem látszik rajta! A hőmérséklet azért emelkedik meg, és marad fent, mert megtörtént az ovuláció, ez valóban biztos, de hogy megtermékenyült-e a petesejt, azt ebben a fázisban nem lehet megmondani...


Én is azon az állásponton vagyok, hogy abszolút esélyes a baba, mert az együttlét a megfelelő időpontban volt, de semmiképp nem állítanék olyan, hogy "tuti, meg 99%".

2011. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj! ki kell már, hogy mutassa. szurkolok!
2011. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pozitííííív!Sikerült.Köszönöm csajok hogy válaszoltatok!!El sem hiszem, már csak azt nem tudom hogy a páromnak hogy fogom elmondani!Mindenkinek mihamarabbi pozi tesztet!!:-)
2011. okt. 3. 09:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Szuper!!

első

2011. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!