Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Szerintetek mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Mindig rendszertelen volt a menzeszem (már van egy 19 hónapos fiam). Az nem baj, hogy kicsit ugrál a hőm? Mikor érdemes tesztelni? Nem szeretnék túl korán.

[link]

Köszi a válaszokat!


2010. okt. 26. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hétvégén.

Szombat/vasárnap

2010. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is a szombat vasárnapot mondom.Szerintem bíztató a görbéd.Ha jól látom megint elindult felfelé.Szorítok.Írd ám meg hogy mi lett
2010. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat!

Majd jelentkezem! :)

2010. okt. 26. 16:10
 4/12 anonim ***** válasza:
én tesztelnék :)
2010. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

holnap már a 10 nap lesz az utolsó pozitív ovus nap után. akkorra már ha beágyazódik akkor mutatnia kell a tesztenk, ugyanis a 7.-és a 10. nap között ágyazódik be, vagyis addigra már befejeződik a folyamat. én holnap tesztelnék egy 10-es érzékenységű teszttel. majd írd meg mi lett!


2 kisfiú anyuja

2010. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ha holnap reggel csinálsz tesztet már az is kimutatná szerintem.Én 25-ös érzékenységűvel teszteltem ráadásul délután és úgy is pozitív lett.
2010. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, szerintem kivárom a hétvégét! Nem szeretnék csalódni! Volt már egy korai vetélésem nyáron, akkor nagyon korán teszteltem és örültem. Hiába!

De most optimista vagyok! :)

2010. okt. 26. 16:22
 8/12 anonim ***** válasza:
na mi lett???
2010. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már 1 hete érzem a mindjárt megjön érzést, néha kicsit görcsölgetett a hasam, ezért reménykedtem, mert menzesz előtt ezt nem szoktam érezni ilyen korán, viszont tegnap óta van barnás pecsételésem, úgyhogy már nem fűzök sok reményt a babához. Szerintem meg fog jönni holnap rendesen (amúgy mindig így kezdődik a menzesz nálam). :(
2010. okt. 30. 22:13
 10/12 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg, de a barnás pecsételésem még megvan. :( Jövő héten szerdán elmegyek dokihoz, mert ez így nem normális. Ha megjön, akkor azért, mert előtte ennyi ideig barnázni úgy tudom hormonproblémára utal, ha meg esetleg baba van a dologban, akkor szintén nem jó jel. Azt hiszem holnap reggel csinálok egy tesztet, bevallom félek tőle. Ha terhes lennék, akkor beindul a félsz, hogy nehogy ne maradjon meg (júliusban volt egy vetélésem, ami szintén ezzel kezdődött).

És már lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de néha érzek a cicimben olyan fura bizsergést, mint mikor szoptattam és beindult a tej. Ilyet máskor még sosem éreztem. Na, majd meglátjuk mi lesz.

2010. nov. 1. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!