Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mekkora az esélye,...

Szerintetek mekkora az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Én 17/L vagyok, ő 19/F. Mielőtt nekem esnétek, tisztában vagyunk ennek a veszélyével és a védekezéssel, egyszerűen úgy egymásnak estünk, hogy valahogy eszünkbe sem jutott ez. Először kielégített engem, az újjaival is aztán nyelvvel is, de időközben magához is hozzáért ott lent, utána pedig tovább újjazott. Aztán kezdte hozzám dörzsölni, de nem rakta be, csak oda nyomkodta. Egyébként én szűz vagyok még. Sajnos itthon a szüleimmel ilyenről nem nagyon lehet beszélgetni, felvilágosítva tehát nem igazán vagyok, és eléggé félek. Köszönöm, aki nem kitámad, hanem segíteni próbál!

2020. nov. 29. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ennyitől nem kell beparázni. Kétlem hogy sok esély lenne rá hogy ettől az lennél.
2020. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én úgy gondolom, hogy nagyon kicsi az esélye, mert nem dugta a hüvelybe. De ha nagyon aprólékosak akarunk lenni, pici esélye van, de kb olyan 0,1%, mert hozzáért a péniszéhez, amin lehetett előváladék, és ha abban van spermium, akkor akár... De én szerintem erre nagyon kevés az esély.
2020. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Hogy ezek a kérdések miért mindig éjjel jönnek?

Észrevettétek?

2020. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Az tény, hogy nálunk baromi silány a felvilágosítás. Annyi emlékem van erről, hogy egy nő magyarázza, hogy törékeny rózsaszálak vagyunk, és védjük magunkat a tüskéinkkel. 🤦‍♀️ Aztán egy másik azt mondta, hogy a szülés egy kellemes élmény. A végén internet volt a segítségemre, szóval nagyon gáz.


A kérdésre válaszolva, nem hiszem, hogy gond lehetne. Hidd el, nem vagy te olyan “mázlis” mint a szűz Mária.

VISZONT vegyél a témában könyvet, ha a szüleiddel ezt nem tudod megbeszélni. Jobb ha ismered a saját tested, meg a partneredét is. Fontos hogy tud, hogy mi hogyan működik.

2020. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!