Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

A barátommal az ovum előtti első este lefeküdtünk, megszakításos módszerrel, időben kivette.

Aztán éjjel mégegyszer lefeküdtünk ismét a megszakításos módszert alkalmazva.

Tudom hogy az előváladék is tartalmazhat spermát, ezért kérdezem.

Mekkora az esélye hogy terhes lettem?

A menstruációmnak 22-én kell megjönnie.

Remélem nem vagyok terhes :O

16/lány



2015. júl. 15. 16:25
 1/8 anonim válasza:
90%
50%
2015. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még vársz,aztán teszt,vagy ha még nem járt le a 72 óra,akkor futsz tablettáért.De ha ennyire aggódsz emiatt,miért így szexelsz?
2015. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Ere senk isem tud jobb váalszt adni, mint hogy lehet. Vagy igen, vagy nem, ez majd csak később derül ki.

Ha szedsz tablettát, akkor elég kicsi az esély rá.

2015. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"megszakításos módszerrel"


Ez milyen módszer? Terhesség elkerüléshez nagyon gyenge.


Gumit miért nem használtok? Lehetne több eszetek is, ha már dugtuk.


Most 22-ik imádkozzatok, után meg gondolkodjatok máskor.

2015. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, mert a "megszakításos módszer" nem a fogamzásgátlás egyik alternatívája.
2015. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Büszke lennék rá, ha megtudnám, hogy 16 (!) éves lányom terhes..örülj, hogy szexelsz.

Gumi luxus?

2015. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, a megszakításos módszer igazából nem is védekezés. Főleg nem 16 éves tiniknek. Nagyon luxus lenne normálisan védekezni? Lehet hogy 3 db gumi is majdnem egy ezres, meg fogamzásgátló tabi is 7000, de az esemény utáni egy tabletta szintén 7000 az abortusz 30000, egy gyereket felnevelni meg... rohadt sok. Jobban is vigyázhatnátok.
2015. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előfordulhat,de sokkal kisebb eséllyel,mintha nem vette volna ki időben.
2015. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!